За тиждень засідатиме сесія Івано-Франківської міської ради

8 лютого 2017 року міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків підписав розпорядження "Про скликання 11 сесії міської ради сьомого скликання" на 15 березня 2017 року

Результат пошуку зображень за запитом "герб івано-франківська"

 

"1. Скликати чергову 11 сесію міської ради 15 березня 2017 року о 10.00 годині (вул. Грушевського, 21, зал засідань ОДА (4 поверх)).

2. На обговорення сесії міської ради пропонується винести питання:
2.1. Про Програму покращення діагностики, лікування та профілактики злоякісних новоутворів на 2017-2020 роки.
2.2. Про внесення змін до Положення про здійснення самоврядного контролю за використанням та охороною земель у м. Івано-Франківську. 2.3. Про Міську програму з реалізації Національної стратегії у сфері прав дитини на період 2017-2020 років.
2.4. Про призначення стипендій Івано-Франківської міської ради на 2017 рік.
2.5. Різне.

3. Відділам і управлінням виконавчого комітету міської ради в термін, визначений ст. 29 Регламенту міської ради, подати документи для попереднього розгляду на засіданнях профільних депутатських комісій у відділ сприяння діяльності депутатів.

На сесію запросити депутатів Верховної Ради України, депутатів обласної ради обраних від міста, членів виконавчого комітету міської ради, начальників відділів та управлінь, служб виконкому, сільських голів, керівників підприємств, установ, організацій міста", - йдеться у розпорядженні.Якщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.

Додати новий коментар
Останні новини з категорії Політика: