В одній із «наливайок» на «Каскаді» продають алкоголь неповнолітнім (фото)

Представники Івано-Франківського осередку Національного Корпусу та громадського формування “Національні Дружини” зафіксували продаж алкоголю неповнолітнім.

6 березня, під час здійснення спільного патрулювання в місті, активісти громадських об’єднань зафіксували факт продажу алкогольних виробів молодим людям до 18-ти років. Про це пише Галка.

Інцидент виявлено у закладі громадського харчування “Агат”, що на вулиці Стуса. Продавці не уточняли віку покупців та не вимагали жодних документів для перевірки, проте свою кримінальну відповідальність заперечували, йдеться на сторінці Нацкорпусу у Вконтакте.
Активісти одразу повідомили про інцидент працівників правоохоронних органів.

Громадські активісти запевняють, що й надалі будуть продовжувати контролювати ситуацію з продажем алкоголю в місті.

 Якщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.Коментарі:
, 08 березня 2017, 0:02
Хто винуватий що робити? Депутати хотіли вважати дівчат понолітніми в статевих стосунках з 14 років. Передумали - незаконно цікавіше... Хлопцям хоч би горілку дозволили пити з 14-ти в цьому ж дусі. Батьки і школа з аторитетами можуть вплинути. В кафе цивілізовано і мало бо дорого краще ніж дешево і багато у дворику метанольної херні.
Відповісти

, 08 березня 2017, 0:13
Хто такі активісти і яке право вони мають втручатись у діяльнітсь поліції, затримувати людей, вести спостереження, зйомку без дозволу, вимагати документи і взнавати персональні дані? Чому поліція розголошує деталі протоколу третім особам, розголошує персональні дані третім особам, дозволяє зйомку третім особам людей в незручній ситуації при підозрі щодо них? Часи Майдану закінчились. Активісти нехай шукають роботу собі, а не вкусити влади над іншими людьми бігаючи як собачки біля поліцейських. На патрульну поліцію витратили безліч коштів не для того щоб невідомі "активісти" свої комплекси реалізовували прикриваючись ними.
Відповісти

Додати новий коментар
Останні новини з категорії Фоторепортаж: