Гроші на вітер: у квартирах франківців – справжні тропіки (відео)

Температура повітря піднімається, а опалювальний сезон триває. "У квартирах – тропіки", – обурюються іванофранківці у соціальних мережах.

Чиновники кажуть, що підстав для дочасного завершення опалювального сезону поки що немає, йдеться у сюжеті ТРК “Карпати”. Оскільки, щоб достроково припинити подачу тепла, середньодобова температура повинна становити 8 градусів упродовж 3 діб.

“Але з метою економії ми вже почали виключати, зокрема “Івано-Франківськтеплокомуненерго” виключає вночі на кілька годин, і так само протягом дня виключає, – розповідає директор департаменту житлової, комунальної політики і благоустрою Михайло Смушак. – Має бути можливість регулювання в кожній квартирі, відповідні термостати на кожній батареї в кожній кімнаті, індивідуальний лічильник і відповідно будинковий. Тоді будемо бачити реальну економію. А зараз, на жаль, такої можливості немає”.

Начальник Івано-Франківського обласного центру з гідрометеорології Володимир Фрегович каже, що зараз середньодобова температура сягає більш як 8 градусів, але у березні вона нестабільна.

Наразі в Івано-Франківську працює 17 котелень, які при високій середньодобовій температурі повітря вимикаються самостійно, а ще 13 – вимикаються вручну, оскільки на їх модернізацію не вистачає коштів.

 Якщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.Коментарі:
, 08 березня 2017, 11:56
Великий чинуша: "нема чого - до 15 квітня щонайменше нараховувати оплату за тепло. Так ще скоро автономного захочете, а у вас не той менталітет, вам ранувато, не на часі, ще напєтесь, весь газ спалите (така аргументація нічого не нагадує???). Автономне дозволяти тільки вулицями, або навіть мікрорайонами. Крім того взяти кредити на модернізацію котелень (пальників, автоматики), бажано в євро. Все, прошу питання централізованого опалення у ЗМІ більше не піднімати, хоча б до 2020 року".
Відповісти

, 08 березня 2017, 12:04
Ага точно - автономне лише професіоналам - депутатам, чиновникам, працівникам ОВС чи суддям-прокурорам, або людям, наближеним до міністрів. Всі інші - неготові. Хто вважає інакше - розхитує човен...
Відповісти

Додати новий коментар
Останні новини з категорії Суспільство: