Мер Франківська Муніципальній інспекції: «Бабок ганяти є кому, стежте за прибиранням!»

Сьогодні, під час оперативної наради, міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків заявив, що вулиці міста погано прибирають.
«Ми газди, треба виходити і прибирати на своїх подвір’ях, бо прибиральники усе встигнути не можуть. Центр так-сяк прибирають, а далі? Поїдьте по дворах. Функція влади – прибрані вулиці. А бабку ганяти за торгівлю в неналежному місці є кому», – зауважив мер працівникам Муніципальної інспекції з благоустрою.Якщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.Коментарі:
, 09 березня 2017, 12:43
Біля школи №6, Опришівці, дорога не прибрана. Діти дихають пилюкою від транспорту.
Відповісти

, 09 березня 2017, 15:27
Біля школи №1 на вул.Довга гадюшник батьки підвозять свої калік прямо під поріг школи бо воно не може зранку пройтися та заодно викидають сміття під паркани
Відповісти

, 10 березня 2017, 0:03
Зіткнувся недавно з цією "інспекцією", складали протоколи на одного підприємця- забудівника,штук 3 за одну ямку без дозволу викопану на приватній територіі,а навкруги море сміття,огорожі в занедбаному вигляді,фасади обмальовані,мафи просто жах,а вони чіпляються до тих,хто ітак іде назустріч,а кого потрібно шукати,то ліньки оак званим цим " зеленим"
Відповісти

Додати новий коментар
Останні новини по темі: