Які новинки з’явилися у книгарнях міста?

Відтепер на нашому сайті ви можете дізнатися про нові видання, які нещодавно з’явилися у книгарнях Івано-Франківська. Сьогодні ми розповідаємо про три книги, які зацікавили нас цього тижня і які ви можете придбати у крамниці «Сучасна українська книга».

Ярослав Тарас «Мікрорентґени української пам’яті»

З анотації: «Висвітлюється діяльність комплексної історико-етнографічної експедиції в 1994-2003 рр. у радіоактивно забруднених територіях Полісся, дається характеристика зони відчуження, описується життя поліщуків в екстремальних умовах, висвітлюється враження від окремих сіл, висвітлюється робота міліції, влади, водіїв у зоні, змальовані окремі портрети членів експедиції, показано природне самовідновлення екосистем, зафіксовано новітній фольклор, що витворився під час роботи членів експедиції з респондентами».

Люсі Гокінґ, Стівен Гокінґ «Джордж і таємний ключ до Всесвіту»

З анотації: «Геніальний фізик Стівен Гокінґ разом із донькою Люсі запрошують тебе, любий читачу, у неймовірну мандрівку Всесвітом… верхи на астероїді! Які таємниці приховує Сусідський Сад? Що це за супер-комп’ютер, який уміє розмовляти? Чому не варто стрибати на кометі, коли вона мчить крізь космічний простір? І чи вдасться головному героєві – допитливому сміливцеві Джорджу – визволити свого приятеля з чорної діри?»

Артур Гейлі «Готель»

З анотації: «Готель «Сенг-Ґрегорі» у Новому Орлеані доживає, можливо, свій останній тиждень. Затишний і старосвітський, він ледь тримається на плаву і ось-ось перетвориться на один зі стандартних закладів готельної імперії Кертіса О’Кіфа. Його працівникам залишається трохи вільного часу, щоб подумати про власне майбутнє, бо готель наче випробовує їх на міцність».Якщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.

Додати новий коментар
Останні новини з категорії Культура: