Суд над прикарпатським чиновником, якого підозрюють у корупції, знову зірвався

Івано-Франківський міський суд продовжує розгляд справи начальника відділення Фонду державного майна Зіновія Жовніра, якого затримали на отриманні хабара.

Результат пошуку зображень за запитом "зіновій жовнір"

 

Нагадаємо, прикарпатський високопосадовець вимагав 150 тисяч доларів у київського підприємця за зменшення вартості об’єкта нерухомості, виставленого на торги, та допуск до участі у них. Затримали хабарника під час одержання частини неправомірної вигоди у 20 тисяч доларів. У скоєному Зіновій Жовнір щиро розкаюється, пише ГК

Минуле судове засідання відклали, адже Жовнір перебуває на стаціонарному лікуванні. До слова, засідання у праві Жовніра кількаразово відкладали з різних причин. Можливо це зумовлено тим, що скоро закінчаться повноваження у судді Поповича, який розглядає справу. Якщо суддя Попович не встигне винести вирок, справу розглядатиме інший суддя. Але в такому випадку розгляд почнеться з самого початку.

Зараз Жовнір повернувся додому з лікарні. Втім як повідомила дружина сьогодні йому викликали швидку і тому він не прибув до суду. Суд нагадав, що участь підсудного у судовому засіданні є обов’язковою. Відтак наступне засідання відбудеться 21 березня о 10.00Якщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.

Додати новий коментар
Останні новини з категорії Кримінал: