Гройсман повернувся в СРСР (ФОТО)

Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман взяв участь у відкритті відділення анестезіології та реанімації міської клінічної лікарні №1 у рідній Вінниці. Пише «Главком»

«Це не просто ремонт - це стандарт. Це інвестиції у здоров'я українців: швидко і якісно зробити операцію з якісним наркозом, моніторингом, вивести зі стану наркозу, зробити реанімаційні заходи, щоб людина швидко одужувала», - зазначив Володимир Гройсман після огляду відділення лікарні.

Реконструкція приміщень розпочалася у вересні 2016 року. Для проведення робіт та закупівлі обладнання з міського бюджету було виділено майже 45 млн грн. Відділення анестезіології та інтенсивної терапії з операційним блоком отримало сучасне обладнанням.

Також Володимир Гройсман ознайомився з роботою швейної фабрики ПАТ «Володарка».

Варто зазначити, що прем'єр-міністр за радянською традицією під час відвідуванням швейної фабрики подарував присутнім жінкам квіти та привітав їх «зі святом весни», очевидно, маючи на увазі Міжнародний жіночий день, який припадає на 8 березня.Якщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.Коментарі:
, 09 березня 2017, 18:56
Ці фотки подібні до фотографій з Північної Кореї. На тих фотографіях теж всі бідні і позбавлені вибору люди з фальшивими усмішками ,прикидаючись задоволеними дивляться на жирного молодого кабана ,від якого залежить їхнє майбутнє.
Відповісти

, 09 березня 2017, 19:48
шось таке у цих фото є. добре підмітили.
Відповісти

Додати новий коментар
Останні новини з категорії Фоторепортаж: