В Управлінні ДСНС в області відбулися урочистості з нагоди 8 Березня (фото)

Перші дні весни дарують нам радісне свято жіночності та краси, яке уособлює в собі такі одвічні поняття, як Жінка, Матір, Любов, Краса, Добро.  Саме прекрасна половина людства пробуджує у чоловіків найкращі почуття, надихає їх на нові сили, допомагає стати кращими та сильнішими.  

http://if.dsns.gov.ua/files/line/gallery/2/2902.jpg

 

Напередодні Міжнародного  жіночого дня  8 Березня в Управлінні ДСНС в області відбулися урочисті заходи, на яких вшановували представниць кращої половини людства, які працюють в структурі ДСНС.    Зі святом весни чарівних жінок привітав начальник Управління ДСНС в області полковник служби цивільного захисту Володимир Чернецький.   

  «Саме вам, дорогі жінки, ми вдячні за мудрість і ніжність, материнство і ту велику відповідальність, яку покладено на ваші плечі. Своєю натхненною працею поряд з чоловіками-рятувальниками ви служите та працюєте на благо нашої України, - зазначив Володимир Володимирович. - У цей святковий день бажаю всім жінкам міцного здоров’я, щастя, кохання, мирного неба та постійного добробуту».  

Святкового настрою додали квіти від чоловічого колективу  рятувальників.   Також чудовим подарунком для чарівних жінок Управління стала концертна програма.     Цей музичний дарунок нагадав про невмирущість почуттів, про неповторність життя у всіх його проявах. Цей чудовий весняний день, хочеться вірити, надовго збережеться в пам’яті жінок і дасть їм наснагу на весь наступний рік залишатися жіночними та тендітними у непростих життєвих ситуаціях.

http://if.dsns.gov.ua/files/line/gallery/4/2904.jpg

 

http://if.dsns.gov.ua/files/line/gallery/3/2903.jpg

 

http://if.dsns.gov.ua/files/line/gallery/5/2905.jpg

 

http://if.dsns.gov.ua/files/line/gallery/8/2908.jpg

 Якщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.

Додати новий коментар
Останні новини з категорії Фоторепортаж: