Запах страху. Хто побачив себе в ковдрі Насірова

Деякі українські політики скаржаться, що США втручаються у внутрішні справи України. Ось що я про це думаю

Так, звучить як загроза суверенітету України, який намагаються захистити віддані країні народні обранці. Насправді ж йдеться лише про загрозу гаманцю корупціонерів, які бояться втратити грошові потоки. Чи побачили Насірова в собі. Або себе в ковдрі Насірова. Занадто показовим був виступ. І стало страшно. Раніше так страшно не було ніколи. Адже це було не про них. Дрібні сошки могли попастися. А у них був імунітет. Тепер його немає. Добре ще, якщо ти депутат. Тоді і товариші в біді можуть не кинути, або до кордону встигнеш добігти. Якщо не до канадського, то до угорського точно. А якщо ти не депутат, то можеш і не встигнути. Тоді наздоженуть і посадять. Неприємно. Так вони не домовлялися.

І так, США і ЄС втручаються у внутрішні справи України. І слава богу. Зовнішні гравці і частина громадянського суспільства є єдиними рушіями реформ в Україні. На жаль, з обмеженими можливостями. На жаль, у владі не маріонетки Держдепу. Інакше ми б давно провели безліч необхідних реформ і жили в іншій країні. З іншим ВВП на душу населення. А так вони змушені тиснути через МВФ, після кожного траншу потроху відрізаючи у політиків корупційний пиріг. І будуть тиснути далі. На щастя, зіскочити з голки МВФ в України в найближчому майбутньому не вийде. Якби робили всі реформи як треба, то вже давно забули б, як звуть Лагард. А тепер не можуть. І 2019-й рік тому свідок.

І в новому меморандумі є антикорупційні суди. І проти них і об'єднуються депутат і головний суддя, прокурор і чиновник. Вони придумають 1000 і одну причину, обґрунтовуючи, що це нам не потрібно. Тому що у них є стимул. Страх. Нам не так потрібні мільярди доларів із США або тисячі морських піхотинців, як 10 американських суддів. Або суддів, які поводяться як американські судді. У яких не можна симулювати в ковдрі. У яких слід поводитись пристойно. Інакше можна отримати строк за неповагу до суду. І головне – виносять рішення, яким довіряють. І не можна вже потім розігрувати жертву політичних репресій. І таких суддів вони дуже бояться. Як бояться людей з власною гідністю.

Важко співчувати цинічному облудному мільйонерові, який краде у бідних людей, що ведуть війну з бідністю і Путіним

Але невже це втручання у внутрішні справи може не сподобатися? Невже хтось, хто не сидить на корупційному потоці, буде проти?

Тож нехай втручаються. І нехай ганяють і в хвіст, і в гриву українських корупціонерів. Яким як кров з носа потрібні нові гроші, щоб економіка працювала, і їх не винесли вперед ногами. І в той же час їм щоразу за новий транш потрібно скорочувати свою кормову базу. Ось така "вилка". Такі проблеми. Які мають дуже радувати простого українця.

Тож якщо десь колись ви почуєте, що український топ-політик говорить про те, що США втручаються у внутрішні справи України, то просто посміхніться і порадійте. І відчуйте запах страху корупціонера. Приємний запах для простого українця. І поспівчувайте йому, тому що він бореться з неминучим. Тому що важко співчувати цинічному облудному мільйонерові, який краде у бідних людей, що ведуть війну з бідністю і Путіним.

 


Сергій Фурса Сергій Фурса

Спеціаліст відділу продажів боргових цінних паперів Dragon Capital

 


Якщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.Коментарі:
, 09 березня 2017, 17:17
одним словом - МАРОДЕРИ
Відповісти

, 09 березня 2017, 17:34
Облудний міф для лохів про те, що Захід, наш віковий геополітичний конкурент, бажає нам добра (((
Відповісти

, 09 березня 2017, 20:01
Звісно, лише наші всенароднообрані бажають нам добра. Кожен має свій інтерес. Питання- який в кого
Відповісти

Додати новий коментар
Останні новини з категорії Політика: