Серед прикарпатських журналістів оголошено конкурс на здобуття премії імені Богдана Бойка

До 1 квітня цього року триватиме прийом матеріалів на здобуття обласної премії в галузі журналістики імені Богдана Бойка.

Премія імені Богдана Бойка присуджуватиметься в номінаціях за кращу публікацію у друкованих засобах масової інформації, інтернет-виданнях та кращий твір на телебаченні або у сфері радіомовлення.

Особам, удостоєним премії, вручається диплом «Лауреат премії імені Богдана Бойка» та грошова винагорода. Розмір премії у номінації за кращу публікацію у друкованих засобах масової інформації та інтернет-виданнях становить 10000 грн., а в номінації за кращий твір на телебаченні або у сфері радіомовлення – 12000 грн.

На здобуття премії подаються:

- клопотання або заява учасника конкурсу про присудження премії з короткою характеристикою публікації (роботи);

- примірник публікації (роботи) на матеріальному та електронному носієві з підтвердженням його оприлюднення;

- копію паспорта громадянина України, а у разі висунення на здобуття премії колективу – копії паспорта громадянина України кожного члена колективу, копію реєстраційного номера облікової картки платника податків.

Матеріали приймають за адресою м. Івано-Франківськ, вул. Грушевського, 21, 8-й поверх, к. 804, контактний телефон 551853.

Положення про обласну премію імені Богдана Бойка в галузі журналістики, зі змінами, розміщено за посиланнями http://www.if.gov.ua/files/image1408628745.pdf http://www.if.gov.ua/files/uploads/29%205-p.pdf на офіційному веб-сайті облдержадміністрації.Якщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.

Додати новий коментар
Останні новини з категорії Суспільство: