Марцінків оприлюднив список підпільних казино та «наливайок», які функціонують в місті

У Фейсбуці міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків оприлюднив список нелегальних гральних автоматів, “наливайок” та обмінників міста.

Пов’язане зображення

 

“Беззаконня процвітає. На нього режим просто закриває очі. Якщо так продовжуватиметься, то ця система закінчить своє життя гірше, ніж попередня. Люди все помічають і телефонують нам на гарячу лінію”, -зазначив очільник міста та додав список оголошених фактів нелегальних гральних автоматів, “наливайок”, обмінників.

СПИСОК:

- вулиця Галицька, 145 – цілодобово працює заклад з гральними автоматами. Мешканці неодноразово повідомляли в поліцію, але реакції немає.

- вулиця Короля Данила, 11а – у магазині продають спиртні “на розлив”, а також у закладі знаходиться гральний автомат.

- у житловому будинку на вулиці Вовчинецькій, 194а у магазині “Отама” здійснюють продаж спиртних напоїв “на розлив”. За 20 метрів знаходиться ЗОШ №10.

- вулиця Стуса, 17а – працюють 2 інтернет-клуби, де функціонують також і гральні автомати.

- вулиця Дністровська – біля універмагу в кіоску здійснюється продаж спиртних напоїв без дозвільних документів.

- вулиця Коновальця, 119 – у приміщенні колишнього магазину “Одяг” працює бар “Живе пиво” без дозволів та належних умов.

- вулиця Незалежності, 5 – у приміщенні з вивіскою “Державна лотерея” багато чинних гральних автоматів.

Марцінків звертається до громади з проханням і надалі фіксувати усі правопорушення та повідомляти на гарячу лінію МВК за тел.: 15-80, 067-010-1580, 050-010-1580.Якщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.Коментарі:
, 10 березня 2017, 21:36
Людина має право програвати свої гроші. Не свої - оце проблеми.
Відповісти

Додати новий коментар
Останні новини з категорії Кримінал: