Прикарпатські «свободівці» намагаються уникнути кримінальної відповідальності за расистські та ксенофобські гасла під час позавчорашнього маршу? (заява)

Івано-Франківська обласна організація ВО "Свобода" висловила щиру вдячність громадськості краю та національно-патріотичним силам, які долучилися до проведення 7 березня 2017 року в обласному центрі Маршу проти тарифів, репресій та олігархів.
 

Про це йдеться у заяві на сайті ВО "Свобода".

"Переконані, що лише спільними зусиллями можемо домогтися встановлення справедливих тарифів на газ, електроенергію та комунальні послуги, подолати корупцію, припинити визискування українців чинним режимом, який, прийшовши до влади після Революції Гідності, так і не виконав вимог Майдану.

Разом з тим, аби уникнути подальших політичних спекуляцій, вважаємо за необхідне вибачитися перед громадськістю та нашими політичними партнерами за окремі випади, що, на жаль, мали місце з боку окремих політично недосвідчених учасників маршу.

Це спонукає нас до посилення внутрішньої націоналістичної дисципліни та світоглядного вишколу членства.

Окремо звертаємось до наших партнерів із Українського об'єднання патріотів ‒ УКРОП", з яким нам вдалося налагодити конструктивну співпрацю на рівні області задля розвитку громади краю. Стверджуємо, що готові до подальшої спільної боротьби проти свавілля чинного режиму, подвійних стандартів, засилля корупції та політичного переслідування.

Існуючі реалії красномовно свідчать, що переслідувань від чинного режиму може зазнати кожен, хто посмів критично оцінювати його політику та не плестися у її фарватері - державний службовець, дрібний підприємець, політичний діяч, представник великого бізнесу.

Впевнені, що лише об'єднавши зусилля, не піддаючись дрібним провокаціям чи цілеспрямованим зусиллям окремих політичних блазнів, здатні покласти край подальшому скочуванню нашої країни в прірву та не допустити можливого реваншу антиукраїнських сил", - пише у заяві Івано-Франківської обласної організації ВО "Свобода".

Як відомо, напередодні в Івано-Франківську пройшов марш проти підвищення тарифів, олігархів і репресій. Участь у протесній ході взяли представники кількох організацій - ВО "Свобода", "Національний корпус", "Сокіл", "Правий сектор", "УКРОП" та "Батьківщина Молода".

 

Нагадаємо Ein Volk, Ein Reich, Ein Fuhrer по-франківськи (відео)

 Якщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.Коментарі:
, 10 березня 2017, 0:07
Єблани, які хочуть бути при кориті, а ті молоді хлопці, дівчата, які вважають цю партію патріотичною, на жаль - ЛОХИ Запам'ятайте, основа майдану не "Свобода", не інші партії, а прості люди, які по завершенню вернулися до праці, те саме українські воїни, мобілізовані, за наказом пішли, за покликом, добровольці, але повернулися і працюють.... і тільки дармоїди, до цих пір ходять тут, по Франківську, у камуфляжах, максимум тушонки в АТО відвезли і строять з себе їбаних хероїв і давай їм бабло за те, що вони "патрійоти", які найчастіше волають Слава Україні!..... А це ті самі, які у найгарячіші часи на майдані, палили і розкрадали державні установи у Франківську, найгарячішій точці в Україні, ті самі, які кажуть що якоби стануть до зброї коли ворог підійде до міста. Робіть висновки шановні краяни.
Відповісти

, 10 березня 2017, 7:50
Свобода спекулює патріотизмом задля наживи. Свободівці такі патріоти як з бика корова.
Відповісти

, 10 березня 2017, 8:17
Польові командири.Вовки в овечій шкурі
Відповісти

, 10 березня 2017, 10:18
як не прикро але то правда(((((((((((( помоєму справжніх українців які здатні щось змінити без власної наживи дуже мало...мені шкода родичів тих людей що загинули на майдані...ім важко сприймати ту правду що вбивали свої...а не режим яничара...той режим у порівянні з цим...дитячий садок....АТОвці а ви??? ви перетворюєтесь в очах народу з героїв у антигероїв.....ви позорите в перешу чергу тих хто загинув....багато мож говорити...всі ви все знаєте....і памятайте що час відповідальності за все прийде до кожного......як не крути але це правда...гірка правда.....наш народ не здатен боротись...він тільки продається...жиди нас знищать...молодь за кордон тікає....старше покоління вимирає....жити тут стає не стерпно....кругом бидло....страшне бидло
Відповісти

Додати новий коментар
Останні новини з категорії Політика: