Комітет Європарламенту підтримав надання “безвізу” Україні

Комітет Європарламенту з питань громадянських свобод, правосуддя та внутрішніх справ підтримав надання Україні безвізовий режим, передає УНН.

 

Результат пошуку зображень за запитом "безвізовий режим"

Комітет підтримав безвізовий режим для України, 39 проголосували за, 4 – проти, 1 – утримався.

2 березня посли ЄС схвалили рішення про майбутній безвізовий режим для українців.

 

Згідно з торішнім рішенням Ради ЄС, візова лібералізація з Україною має набути чинності лише синхронно з введенням в дію нового безпекового механізму ЄС. Він передбачає можливість призупинення дії безвізового режиму Євросоюзу з третіми країнами.

При цьому раніше на офіційному сайті Європарламенту як орієнтована дата затвердження ЄС безвізового режиму для українців з’явилася дата 3 квітня 2017 року. У прес-службі ЄП заявили, що голосування Європарламентом щодо затвердження лібералізації візового режиму з ЄС для українців не було відтерміновано до квітня 2017 року, а дата помилкова.

Згодом на сайті Європарламенту зникла дата розгляду “безвізу” Україні.Якщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.Коментарі:
, 10 березня 2017, 7:13
Вроде должны все члены проголосовать- ЗА!
Відповісти

, 10 березня 2017, 11:48
Чекаю давно безвізу!Продам корову та кури зберу гроші та поїду відпочивати в Європу!
Відповісти

, 10 березня 2017, 12:08
Продам труси і туди ж.
Відповісти

, 10 березня 2017, 21:04
Безвізовий режим для ділків вигідний, а не для чесних заробітчан! Ми зрозуміли кому це вигідно і чому так кричать давай безвіз. Хитрі люди давно живуть в Західній Європі. А нас чиновники дурять безвізом, щоб ми раділи і більше ні про що не думали! Хіба ж чесна людина за 3200 грн. зарплати, яку затримують чи за 1000-1500 грн. пенсії поїде у Європу відпочивати? Поїди із такими гривнями в ж..!
Відповісти

Додати новий коментар
Останні новини з категорії Політика: