Івано-франківських школярів поліцейські навчали військовій справі

Працівники поліції роти особливого призначення ГУНП в області зустрілися з учнями Івано-Франківського природничо-математичного ліцею, продемонстрували зразки зброї та ознайомили дітей з азами військової справи.

1.jpg

2.jpg

Такі заходи організовано та проводяться в Івано-Франківську спільно з представниками ГО “Обласна спілка учасників АТО”, працівників поліції та освітян. Під час уроку дітям продемонстрували зразки зброї, розповіли про її будову, принцип дії тощо.

3.jpg

5.jpg

Бійці АТО та працівники поліції роти особливого привезли з собою зброю – автомати, пістолети, рушниці, спецзасоби, спорядження: шоломи, бронежилети та ін. На цікаві та пізнавальні уроки діти приходять з великим бажанням: уважно слухають, деякі спробували себе у розборці та зборці автомата, приміряли броню і шоломи.

Загалом такі зустрічі заплановано у кожному навчальному закладі міста відповідно до графіка, з метою вивчення матеріальної частини та техніко-технічних характеристик сучасного озброєння, що загалом підвищує рівень обізнаності школярів у військовій справі та сприяє патріотичному вихованню учнівської молоді.Якщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.

Додати новий коментар
Останні новини з категорії Фоторепортаж: