Прикарпатцям розповіли, як уберегти своє житло від злодіїв

В обласному Управлінні поліції охорони області відбулась прес-конференція за участю начальника Управління поліції охорони полковника поліції Михайла Чорнописького, заступника начальника-начальника технічної служби Володимира Степуляка та начальника головного пульту централізованої охорони Андрія Меренова, на тему: «Профілактика квартирних крадіжок та, як захистити своє майно. Терміновий виклик поліції».

2.jpg

- Уже щорічно, за дорученням Національної поліції України, а також з метою посилення захисту майна громадян і протидії квартирним крадіжкам, з 15 до 31 березня 2017 року поліція охорони проводитиме весняну соціальну всеукраїнську акцію «Квартира під охорону». За умовами акції, громадянам пропонується встановити охоронну сигналізацію у помешканні з 50-ти відсотковою знижкою на монтажні роботи. У зазначений період громадянам надаватиметься можливість сплатити вартість охоронного обладнання, а монтажні роботи з обладнання помешкання сигналізацією фахівці підрозділів поліції охорони виконають за половину суми їх вартості. Крім того, для учасників антитерористичної операції на Сході України вказана знижка становитиме до 75 відсотків, - повідомив начальник поліції охорони Михайло Чорнописький.

Від проникнення в оселю на 100% не захищають ні надійні замки, ні надсучасні броньовані двері чи ґрати на вікнах, сказав начальник. Злодії викрадають все, що трапляється їм під руку – одяг, гроші, коштовності, вироби з кришталю та порцеляни, фото-, відео-, аудіо- та радіоапаратуру, металеві вироби, столовий посуд і навіть продукти харчування. Як правило, квартирні крадії діють невеликими групами, в основному по 2-3 особи. Квартирні крадіжки, частіше за все, стаються в першій половині дня, коли більшість громадян перебувають на роботі, а учні та студенти – у навчальних закладах. При цьому способи проникнення зловмисників у житло найрізноманітніші: шляхом підбирання ключів, проникнення через вікно, зламування дверей, введення господарів в оману тощо.

1.jpg

Натомість, як показує досвід, вже один тільки факт наявності в будинку охоронної сигналізації змушує багатьох квартирних злодіїв відмовитись від скоєння злочину.

- Для прийому, обробки та контролю відпрацювання звернень працює Контактно-інформаційний центр Центру систем безпеки поліції охорони. Усі звернення фіксуються та обробляються за допомогою технічних засобів у напівавтоматичному режимі. Це дає змогу в будь який момент контролювати стан виконання заявки, -зауважив заступник начальника - начальник технічної служби охорони Володимир Степуляк. - Після виконання монтажних робіт та укладання договору на охорону, власність громадян гарантовано перебуватиме під захистом увесь обумовлений термін. У разі спроби зловмисників проникнути до помешкання, сигнал «Тривога» надійде до пункту централізованого спостереження Управління поліції охорони, де оператори чергують позмінно у цілодобовому режимі, стежачи на комп’ютерних моніторах за станом сигналізації на охоронюваних об’єктах. Сигнал про спрацювання технічних засобів охорони миттєво передається найближчій за місцем дислокації групі реагування. Мобільна група, прибуде за лічені хвилини на місце події і підготовлені та належно озброєні поліцейські не дадуть зловмисникам заволодіти Вашим майном.

3.jpg

4.jpg

Про технічне оснащення розповів начальник пульту технічної охорони Андрій Меренов та пояснив про якість приладів, їх застовування, сертифікованість.

Для отримання детальної інформації та замовлення послуг поліції охорони можна звертатись за адресою: м.Івано-Франківськ, вул.Млинарська, 2, або за телефоном

0-970-502-220 – для абонентів оператора Київстар

0-730-502-220 – для абонентів оператора Лайф

0-990-502-220 – для абонентів МТС

Дзвінки здійснюються згідно тарифів операторів.

Номер «гарячої» лінії поліції охорони – 0-800-502-220 (безкоштовно).

Задля безпеки громадян та правової допомоги поліції у громадських місцях Івано-Франківщини поліція охорони встановлює кнопки «Терміновий виклик поліції».

Значна чисельність об’єктів, які охороняє Управління поліції охорони Івано-Франківщини, оснащені кнопкою тривожного виклику поліції, на що вказує наліпка жовтого кольору. Завдяки цьому приладу, у разі необхідності, цілодобово можна терміново викликати групу затримання УПО, яка прибуває на місце виклику за лічені хвилини, - прокоментував Володимир Степуляк. - При натисненні на неї сигнал миттєво надходить на пульт централізованого спостереження і передається правоохоронцям, які за кілька хвилин прибувають на місце виклику.

На Івано-Франківщині встановлено уже більше 200 таких пристроїв. «Тривожні» кнопки встановлюються в місцях великого скупчення людей: в супермаркетах, ресторанах, розважальних закладах.

Централізована система швидкого виклику поліції дає змогу підвищити ефективність діяльності нарядів поліції, задіяних для охорони об’єктів та громадського порядку. Завдяки цьому вдається скоротити час реагування груп затримання на повідомлення громадян про злочини та інші протиправні дії і затримання злочинців. А злочин, як відомо, розкривається набагато швидше по «гарячих слідах».


Якщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.

Додати новий коментар
Останні новини з категорії Фоторепортаж: