Як українець став талісманом Нью-Йорка

Ед Коч, батьки якого є вихідцями із села Устечко Тернопільської області, став одним із найвідоміших мерів Нью-Йорка.

Нью-Йорк – ділова столиця США, місто необмежених можливостей та мільярдних контрактів. Проте у 1977 році підприємства знаходилися на грані банкрутства, у бюджетних галузях скорочувалося фінансування, на вулицях відбувалися страйки, а в енергосистемі – перебої.

За три терміни каденції Еда Коча міський бюджет зріс більше ніж удвічі, а місто повернуло собі лідерські позиції. Він став першим мером в історії США, якого знала вся країна. Коч навіть з'явився на обкладинці журналу "The New York Times".

Еда Коча любили за почуття гумору та емоційність.

Якщо ви згідні з 9 з 12 пунктів моєї програми, голосуйте за мене. Якщо ви підтримуєте всі 12 пунктів – ваше місце в божевільні,
– жартома заявив Ед Коч.

Новоспечений мер був готовий вступити в суперечку як із простими мешканцями, так і з бізнесменами. Суперечка з Дональдом Трампом тривала десятиліття.

Нью-Йорк переживав тоді будівельний бум, а оскільки молодий підприємець був одним із головних бізнесменів, то вимагав для себе преференцій. Якось Трамп навіть запропонував місту 3 мільйони доларів, якщо ковзанку назвуть його ім'ям.

Трамп найнеприємніша людина, з якою доводилось працювати за 12 років,
– прокоментував одного разу Коч стосунки з Трампом.

Мер не ховався у своєму кабінеті, а постійно роз'їжджав Нью-Йорком, щоб поспілкуватися з людьми. Його можна було зустріти посеред вулиці та у вагоні метро.

Еду Кочу було важливо знати, що думають виборці про його роботу. Тому чоловік завжди питав думку людей про результати своєї праці, за що заслужив любов американців.Якщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.

Додати новий коментар
Останні новини з категорії Політика: