“Чому загострення у Скрипничука відбуваються після обідньої перерви?”, – депутат на сесії

Сьогодні, 10 березня, відбувається сесія Івано-Франківської обласної ради.

 

Під час звіту заступника голови ОДА Марії Савки, депутат Василь Скрипничук поцікавився, чи вірить вона сама тому, що зачитує. Також поцікавився чи вірить цьому сам голова ОДА Олег Гончарук. Обоє відповіли, що все сказане відповідає дійсності, пише ГК.

Під час розгляду цього питання виступила і  депутат Ольга Галабала. Вона поскаржилася на те, що депутат Василь Скрипничук досить часто ображає депутатів, зокрема жінок.

Просить розглянути питання щодо його поведінки на відповідній депутатській комісії. «Також варто зауважити, чому загострення у Скрипничука відбуваються після обідньої перерви?», – поцікавилася Ольга Галабала.

Василь Скрипничук на репліку не відреагував. Натомість голова облради Олександр Сич пообіцяв відреагувати на зауваження.
Впродовж засідання Скрипничук ще раз сказав Марії Савці що вона бреше, чим уже почав викликати сміх у депутатів.
 
 
 


Якщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.Коментарі:
, 10 березня 2017, 19:33
коли вже той пияк отримає свій щирий ходак під зад? бидло при владі.
Відповісти

, 11 березня 2017, 9:46
Про який копняк може йти мова. Він же свободівець, то може ходити пяний як шуфля.
Відповісти

, 10 березня 2017, 22:09
не ображайте громадянина - ви особисто бачили його п-яним і можете чимось підтвердити що він пияк? - завтра про вас так скажуть - ганьба обсирати свого ближнього тим більше не знаючи його - з таким доробком ми далеко не посунемся - всяка москальнота тільки радіє як свій свого топить - ви десь бачили щоб поляк поляка так обсирав або жид жида? Ганьба сраним українцям які самі себе топлять. І це такі українці хочуть нормальної держави?
Відповісти

, 10 березня 2017, 22:29
Не гоніть, і не сваріться. Бухає чорт, калдирить аж дим іде, того і загострення. Одні квасять і спокійні, інші кіпішують.
Відповісти

, 11 березня 2017, 0:41
Краще дав би їй під хвіст
Відповісти

, 11 березня 2017, 6:50
Старий марозмат. Весняне загострення. Шиза косить наші ряди.
Відповісти

, 11 березня 2017, 10:55
Подивишся на ту Савку і здається що вернувся в Радянський союз.
Відповісти

, 11 березня 2017, 11:36
ахахаха ну це пздц сказочний довбоїб ))) зрештою,Ю як і уся комунопартія "свобода". йобані псевдопатрійоти, засранці невмиті
Відповісти

, 11 березня 2017, 16:17
Подивіться на цього старого імпотента він вже повністю спився!В нього біла гарячка потрібно викликати поліцію ,та проходити тест на алкоголь,та притягати до адмін. відповідальності .за розпивання алкогольних напоів в громадських місцях.
Відповісти

Додати новий коментар
Останні новини з категорії Політика: