Статутний фонд скандального МІУК знову планують збільшити

Статутний капітал підприємства КП «Муніципальна інвестиційна управляюча компанія» планують збільшити з 75 000  до 120 000 тисяч гривень.

Результат пошуку зображень за запитом "міук франківськ"

 

Відповідний проект рішення 10 березня виконком виніс на розгляд сесії міської ради.

Заступник директора МІУК Олександр Качанко розповів “Галці”, що підприємство є виконавцем двох програм міської ради. Це програми облаштування прибудинкових територій та модернізації багатоквартирних житлових будинків.

“Щоб додатково не платити податки з цих грошей, які буде виділяти міська рада, то роблять внесок у статутний фонд. За ці кошти будуть продовжувати виконувати програми”, – прокоментував він.

Качанко наголосив, що на утримання підприємства внески до статутного капіталу не використовуються.Якщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.Коментарі:
, 11 березня 2017, 19:00
то кажуть що немає грошей для повернення людям за виконані ними за свій кошт утеплення будинків на що дозвіл давав тоді ЖЕО і що ГОЛОВНЕ-що частину коштів повернули а решта приховали-ось робота для прокуратури-!!!! ТЕПЕР просто взяли і у 2рази підняли в МІУК тарифи--доречі робота для антимонопольного комітета і прокурора-а СВОБОДА проти цього мітинги збирає!!!! ЦЕ ЯКАСЬ ДУРНЯ твориться і маразм а це веде до серйозного суспільного зриву!!!
Відповісти

Додати новий коментар
Останні новини з категорії Суспільство: