В області проголосили Рік Української Повстанської Армії

Івано-Франківська обласна рада вирішила оголосити 2017-ий Роком Української Повстанської Армії на Прикарпатті.

Результат пошуку зображень за запитом "упа"

 

За відповідний проект рішення 10 березня на пленарному засіданні проголосували  68 депутатів, один утримався й один не голосував.

Голова облради Олександр Сич зауважив, що є традиція кожен рік присвячувати якійсь важливій даті. У 2017-ому виповнюється 75 років з часу створення УПА.

Відтак в області розроблять ряд заходів для вшанування цього ювілею. Основні події відбуватимуться у третьому-четвертому кварталі року.

Також Департаменту соцполітики доручили проаналізувати, як виплачували ветеранам УПА щомісячну матеріальну допомогу, котру запровадила минула каденція облради. 

Нагадаємо, 2016-ий в області був Роком Івана Франка. Якщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.Коментарі:
, 11 березня 2017, 13:14
Пригласите поляков , чьих родственников во время "Волынской резни " вырезали как свиней порядка двухсот тысяч голов украинские упыри .
Відповісти

, 11 березня 2017, 17:56
Навіщо? Москалі запрошують родичів поляків, яких вони убили і мордували по таборах? УПА захищала Україну і українців. Молодці. Геть усіх непрошених "гостей".
Відповісти

, 11 березня 2017, 17:57
Добра ідея нагадати історію боротьби. Щеб додати рік арешту НКВД-истів по списку відкритих архівів за знущання і вбивства.
Відповісти

Додати новий коментар
Останні новини з категорії Суспільство: