З «Івано-Франківськекотехпрому» зникли $10 млн кредиту Світового банку

Генеральна прокуратура України розслідує факти розкрадання кредитних коштів в особливо великих розмірах на теренах Івано-Франківської, Чернігівської та Донецької областей.

 Результат пошуку зображень за запитом "водоекотехпром івано-франківська"

Про це стало відомо Главкому з ухвали Печерського райсуду Києва від 13 січня.

 

Під час розслідування з’ясовано, що за 2007–2013 роки з метою реалізації проекту «Розвиток міської інфраструктури» в кількох областях України, зокрема в Івано-Франківській, Чернігівській та Донецькій областях, Світовим банком надано кредитні кошти під гарантії уряду України.

 

Головним виконавцем проекту було Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України (Мінрегіон).

 

Вказані кошти спрямовувались безпосередньо виконавцю та мали використовуватись для здійснення реконструкції та модернізації об'єктів, які належать комунальним підприємствам що здійснюють діяльність у сфері водопостачання та водовідведення.

 

Однак з метою отримання неправомірної вигоди та розкрадання коштів Світового банку службові особи чотирьох підприємств здійснювали перерахування коштів на рахунки афілійованих транзитних організацій на підставі субпідрядних договорів, укладених за значно завищеними цінами, в деяких випадках роботи взагалі не виконувались.

 

У подальшому безготівкові кошти переводились у готівку за допомогою підприємств з ознаками фіктивності ТОВ «Прайд-Інвест», ТОВ «Агрозембудсервіс», ТОВ «Траф Альянс» та розподілялись між учасниками злочинного угруповання.

 

Таким чином, було вкрадено $28 млн коштів Світового банку, у тому числі $14 млн, виділених для КП «Чернігівводоканал», $10 млн – КП «Івано-Франківськекотехпром», $4 млн – КП «Словміськводоканал».

 

Нагадаємо, що у кінці 2015 року віце-прем'єр-міністр – міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Геннадій Зубко назвав успішним завершений проект «Розвиток міської інфраструктури» на 140 млн доларів.

 

Проект «Розвиток міської інфраструктури» на $140 млн був профінансований Світовим банком і завершився минулого року.

 

Нагадаємо, літом 2016 року на "Водоекотехпромі" правоохоронці з Києва вже проводили перевірку щодо закупівель за кошти Світового Банку.

 

Нагадаємо, що На міському водоканалі знову обшук

                       Обшук на «Водоекотехпромі» таки є. Його проводять слідчі Генпрокуратури

 

 Якщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.Коментарі:
, 10 березня 2017, 21:30
Санкції ЄС крадунам впаяти як свиті Януковича.
Відповісти

, 11 березня 2017, 0:36
Виебати саевича в сраку
Відповісти

, 11 березня 2017, 3:42
Нехай Європа більше не дає грошей- всі гроші розкрадаються !!!Ми в десятці самих бідних краін світу!!!!Через рік очолим цю десятку !!! Надурили людей після майдану чорно!!!
Відповісти

, 11 березня 2017, 5:02
Гроші освоювала жінка саевича- куди дивляться влада. А , свободі можна- це ж патріоти
Відповісти

, 11 березня 2017, 5:04
Так там і марцинківа жінка працює- напевно хоче теж освоювати кошти. Свободу не спинити. Лжепатріоти.
Відповісти

, 11 березня 2017, 5:08
Не розумію- анчоус вигнав саевича за несплату податків, той не судився бо напевно знав що суд не виграє, а марцин підібрав назад цей непотріб. Навіщо ?
Відповісти

, 11 березня 2017, 8:14
Шансов у нынешней гамносрачь страну построить Нет!Уже осталось совсем немного ждать полного краха страны!Финал у укробыдла майданного понятен европейское рабство и как нация это тупое дерьмо исчезнет!Вся беда из за "западенцев"Эти суки все и развалили в стране!
Відповісти

, 11 березня 2017, 11:44
Пішов сам знаєш куди.
Відповісти

, 11 березня 2017, 9:39
Оце націоналісти крадуть! Сволота!
Відповісти

, 11 березня 2017, 12:43
Бандерье!Итог дерьмовой жизни--Майдан просрали.Небесную тысячу в землю в катали по просьбе кураторов из США.Бардак в стране окуенный.Промышленность почти здохла.Кредиты разворованы.Люди из страны которая быстрыми шагами сдыхает прямо на глазах убегают толпами.Патриотизм тает на глазах и никто уже в эти гамнокричалки не верит.Дебилы понимают ,что с "безвизами" на 90 дней никто в европе на работу драить сральники не возьмет так как дикие штрафы.Цены на все просто дикие.ЖКХ тарифы фантастические и укроидиоты оплачивают еврокредиты жыдобандеровской власти которая просто виртуозно все ворует!!!!!Дебилы,жизнь удалась?Ну давай поорите что Путин куевый и шары больше не будет!Любая хитрожопость до хорошего не доводит!
Відповісти

, 11 березня 2017, 18:27
Дупу підставляй, істеричка.
Відповісти

, 11 березня 2017, 18:14
Ні хріна та генеральна прокуратура не зробить . ! Івано-Франківськекотехпром в ті роки очолював Насалик, який зараз став міністром . Там всі замазані
Відповісти

, 11 березня 2017, 22:07
А БУХГАЛТЕРА ПО ЛІКАРНЯХ НОСЯТЬСЯ - ОТ ТОБІ ТАРИФИ
Відповісти

, 11 березня 2017, 23:08
Розчинились євро в кислоті на фарбу і папір, навіть ленти металічної не зосталось.
Відповісти

Додати новий коментар
Останні новини з категорії Корупція: