На Прикарпатті зніматимуть частину епізодів фільму про Короля Данила (відео)

Режисер Тарас Химич взявся за бойовик ― художній фільм про Данила Галицького і його часи.

Пов’язане зображення

 

Офіційний тізер до фільму запрезентують лише цими вихідними.

Тарас Химич зненацька заявив про свою нову роботу. Це екшн, блокбастер, художній фільм «Король Данило». Львівський режисер до того знімав документальні фільми, історичні хроніки, а недавно запрезентував свій перший художній фільм «Жива», оснований на реальних подіях та долях упівців, у головних ролях якого знімалися знімалися актори.

Кіномани вважали, що останні місяці Тарас Химич займається тим, що презентує «Живу» в різних містах. Та раптом режисер оголосив: почав і уже навіть встиг зняти частину наступної стрічки ― художнього фільму «Король Данило».

Зйомки уже почали, команда працюватиме та ж, що й над «Живою». Локації, де зніматимуть, будуть відповідати місцям історичних подій.

«Ми вибрали декілька локацій і на одній із них ми навіть хочемо побудувати таке тогочасне містечко, хочемо створити середовище. Тобто є одна локація на Прикарпатті, це буде для побудови міста. Але ми хочемо також знімати і на центральній Україні, і на Поділлі, тому що це ж держава була велика, вона не обмежувалася тільки Галичиною чи Волинню, це фактично Київська Русь», ― пояснив режисер.

Імен акторів режисер наразі не оприлюднює. Прем’єру «Короля Данила» її творці обіцяють на 2018 рік, йдеться у сюжеті 24 Каналу, пише Zахід.net.

 Якщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.Коментарі:
, 11 березня 2017, 22:50
Український князь засновник міста Львова.
Відповісти

Додати новий коментар
Останні новини з категорії Культура: