Юний франківець виграв грант на навчання у провідній школі США

11 березня стало відомо, що 10 з 12 фіналістів Ukraine Global Scholars, які вступали у школи, виграли гранти на навчання у 9 найкращих школах-пансіонатах Сполучених Штатів Америки.

Результат пошуку зображень за запитом "ернест протас"

 

Кожна із цих шкіл отримала тисячі заявок з усіх куточків світу, але прийняла на навчання всього кількадесят талановитих учнів. Більше того, серед десятків зарахованих студентів кожен заклад надав лише 1-2(!) повні стипендії, йдеться на сторінці Ukraine Global Scholars.

Тож, підсумовуючи цей феноменальний успіх: цього року у кишені Ukraine Global Scholars 10(!) повних грантів сумарною вартістю понад $2 мільйони доларів США. Але такі перемоги ніколи не даються легко: фіналісти, яких відібрали влітку 2016 року пройшли довгий шлях від мрій до здобуття стипендій розміром кількасот тисяч доларів США. Протягом 10 місяців з учнями щоденно працювали ментори, які також є випускниками найпрестижніших світових інституцій.

ернест

Серед десяти переможців і стипендіатів – 16-річний франківець Ернест Протас, який мріє зробити щось революційне в галузі хімії.

“Ернест П. з міста Івано-Франківськ і Таня Ц. з Первомайська виграли Стипендію Девіса у Taft School. Ця стипендія покриває не тільки витрати на навчання (~$60 тисяч/рік), а ще й придбання комп’ютера, медичне страхування, переліт з України до США і в зворотній бік, і навіть $80 тисяч доларів на майбутнє навчання у коледжі вже після випуску з Тафту”, – повідомляють Ukraine Global Scholars.

Для цих десяти українських учнів цей здобуток стане візитною карткою на все життя та відкриє їм двері до найкращої у світі освіти та необмежених можливостей. Вже з вересня цього року вони навчатимуться у школах, де до них навчалися президенти, прем’єр-міністри, бізнесмени зі світовими іменами та брендами, лідери у спорті та науці – одним словом, великі люди.

“Ми твердо віримо в те, що сьогоднішні новини – це наш скромний внесок у розвиток України, і що наші учні повернуться додому через 5-10 років та привезуть із собою знання та передові практики, які так необхідні для становлення сильної української держави”, – пишуть куратори проекту.Якщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.Коментарі:
, 12 березня 2017, 15:55
Повернуться? Авжеж!!!
Відповісти

, 12 березня 2017, 18:37
На Пасічній теж бажаючі повернутися штурмують візовий центр
Відповісти

, 12 березня 2017, 21:40
Ці діти вже не повернуться. В США у них є перспектива . Нічого крім зароблених доларів вони в Україну не привезуть. І якщо привезуть,то тільки під час короткочасних відвідин родичів. А потім зразу швидко назад. Молодці діти. Але 270 тисяч на п'ять років навчання з проживанням не вистачить.
Відповісти

Додати новий коментар
Останні новини з категорії Фоторепортаж: