Олександр Сич проти Марцінківа і Ко?

Голова Івано-Франківської обласної ради, "свободівець" Олександр Сич назвав "ідеологічно помилковим і політично шкідливим" гасла, що звучали під час "Маршу проти тарифів, репресій та олігархів", який відбувався в Івано-Франківську 7 березня.

Про це Олександр Сич написав у Фейсбуці.

"Під час Маршу проти тарифів, репресій та олігархів, який відбувався в Івано-Франківську 7 березня, прозвучало гасло "Одна раса! Одна нація! Одна батьківщина!". Вважаю його ідеологічно помилковим і політично шкідливим.

Так, у світі загострюються міжрасові протистояння. Але допоки Україна не встала міцно на ноги, як національна держава, для українських націоналістів пріоритетом має бути життєздатність власної Нації, перетворення її з об'єкта на суб'єкт геополітики.

В протилежному разі, за логікою того гасла і задля його практичної реалізації Українська нація має розчинитится разом з іншими білими націями - у т. ч. разом з московитами та поляками - в "одній нації" і мати разом з ними "одну батьківщину".

Мрія "Світового уряду" мати стільки націй, скільки існує рас у світі. Чи домінуватиме?... Ні навіть не так - чи матиме Україна можливість хоч якось вирізнятися, з огляду на її нинішній стан, в єдиній білій нації - питання більш, аніж риторичне!

Це може виглядати несподіваним для прихильників того гасла, але воно цілком вкладається у ліберально-глобалістичну парадигму нівелювання міжнаціональних відмінностей та ліквідації націй і національних держав як "архаїчного пережитку".

У внутрішній політиці це гасло так же парадоксально вкладається у ліберальну політику формування в Україні політичної нації. Принаймні частково - злиття в єдиному расовому екстазі всіх білих представників українських громадян. Якщо відштовхуватися від даних останнього перепису населення в Україні, то така українська біла політична нація становитиме біля 99% громадян.

Але реалізація такого сценарію відкине на задній план всі дискусії про мову, історію, культуру, традиції. Адже яка різниця, якою мовою спілкується, яких традицій дотримується і яких героїв славить та як трактує історію "одна біла нація" в "єдиній батьківщині"?

Уявляю, як кремлівські пропагандисти "русскава міра" аплодуть стоячи!...", - вважає Сич.

Нагадаємо, 7 березня в Івано-Франківську з ініціативи свободівців відбувся "Марш проти тарифів, репресій та олігархів".  На мітингу деякі "свободівські" спікери виголошували ксенофобські промови і гасла. Згодом колона мітингувальників з міським головою Франківська Русланом Марцінківим та його заступником Олексієм Кайдою пройшлася містом із димовими шашками та під скандування речівок, зокрема - "Одна раса. Одна нація. Одна батьківщина". 

Раніше Івано-Франківська обласна організація ВО "Свобода" вибачилася за "окремі випади, що, на жаль, мали місце з боку окремих політично недосвідчених учасників маршу".

"Це спонукає нас до посилення внутрішньої націоналістичної дисципліни та світоглядного вишколу членства", - йдеться в заяві партії.

 

Нагадаємо, що Прикарпатські «свободівці» намагаються уникнути кримінальної відповідальності за расистські та ксенофобські гасла під час позавчорашнього маршу? (заява)

                       Ein Volk, Ein Reich, Ein Fuhrer по-франківськи (відео)

 

 Якщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.Коментарі:
, 12 березня 2017, 20:21
Та хто вже звертае увагу на дурнуватого Марципана і гопників- прихвостнів, тупих і обмежених з його команди. Курим на сміх. І то вже не тільки у Франківську, а на всю Україну.
Відповісти

, 12 березня 2017, 23:32
Листопадовий асфальт в місті імені Марцинківа зійшов швидше лютневого снігу! Так і бруківка зійде... і лишуться гасла, гасла гасла...
Відповісти

, 13 березня 2017, 16:38
мені здається що ІДЕОЛОГІЧНО ПРОВАЛЬНИМ є т відсутність ПЕРЕГЛЯДУ ЕКОНОМІЧНО НЕОБГРУНТОВАНИХ ТАРИФІВ МІУК які після цього мітингу мали б ПОКАЗОВО ВІДМІНИТИ і покарати тих хто це прийняв БО мета цього ПОХИРЯТИ ВСЮ РОБОТУ СВОБОДИ щодо відміни нелюдських тарифів --бо тепер дивним є позиція СВОБОДИ яка одночасно піднімає тарифи і бореться з ними МОЖЕ саме на це зверніть УВАГУ пане СИЧ а все інше прийде
Відповісти

Додати новий коментар
Останні новини з категорії Політика: