Тіла з відрубаними головами: на Прикарпатті віднайшли ще один доказ звірств НКВД (відео)

Ще один доказ звірства сталінського НКВС продемонстрували у Музеї визвольної боротьби. Це – сокира, якою катували місцевих в’язнів. Знаряддя вбивства лежало під землею разом із жертвами.

 

Результат пошуку зображень за запитом "звірства нквд"

У 1939-41-му роках. Зловісну знахідку розкопав Іван Павликівський. У прикарпатському селі Посіч. Ще у 90-му році. Керівник розкопок наголошує, у такий нелюдський спосіб в області було закатовано десятки тисяч людей, йдеться в сюжеті ТРК "Вежа".

 

 

"Я знайшов три ями і в першій була сокира. Всі голови були відрубані, 16 було в тій ямі і кожна голова була завернту у одежу. Потім знайшли кості. Це наші в’язні, яких привозили з тюрми і так нищили. В нашій області так закатованих є 63 тисячі, крім Делятина, де є ще 18 600", - розповів Іван Павликівський.

Знайдена сокира – це черговий доказ злочинності каральних радянських органів, відзначають історики. Кажуть, вони страчували тутешніх в’язнів без законного суду і вироку. Натомість, застосовували нелюдські знущання.

Знайдене знаряддя вбивства передадуть до меморіального комплексу «Дем’янів лаз». Там, де перепоховані останки жертв сталінських репресій.Якщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.Коментарі:
, 12 березня 2017, 22:53
Не прощати. Всіх по списку незважаючи на старість і фальшиве звання "ветеран великої вітчизняної". Країни Балтії давно засудили НКВДстів. Забрати майно ними пограбоване в українців чи надане УССР цим злочинцям. Пролюструвати на посадах співпрацювавших з НКВД. Справою зайнятись, а не перейменуванням вулиць народ тривожити.
Відповісти

, 13 березня 2017, 12:45
вся владна номенклатура нащадки нквдистів,потрібно розсекречувати архіви.вони і досі маскуючись працюють на підаросію.
Відповісти

Додати новий коментар
Останні новини з категорії Кримінал: