Прикарпатець побив лікаря швидкої допомоги

Калуський міськрайонний суд засудив до виправних робіт чоловіка, яких побив лікаря швидкої допомоги.

 Результат пошуку зображень за запитом "побив лікаря"

У травні минулого року обвинувачений у приймальному відділенні Калуської районної лікарні вдарив кілька разів лікаря в голову та в праве вухо. У суді чоловік пояснив, що його дружину разом з двома дітьми автомобіль швидкої допомоги доставив до Калуської районної лікарні. Близько 17.00 год. він прибув до лікарні, побачив, що його дружині погано, крутило руки і вона втрачала свідомість, пише Курс.

 

Хтось із працівників лікарні запитав лікаря швидкої допомоги, чи він міряв тиск дітям і дружині, на що він відповів, що поміряв. Проте дружина та теща обвинуваченого сказали, що лікар тиск не міряв. Чоловік знервувався та вдарив лікаря.

 

Потерпілий лікар у суді стверджував, що від отриманих ударів він знепритомнів, після чого його госпіталізували. Просив стягнути з обвинуваченого 50 тис. грн моральної шкоди.

 

Згідно з висновком експерта у лікаря була закрита черепно-мозкова травма та кілька синців.

 

Суд визнав обвинуваченого винним у вчиненні злочину, передбаченого ст. 125 ч. 1 КК України (умисне легке тілесне ушкодження), та призначив йому покарання у виді виправних робіт на один рік з відрахуванням в дохід держави 10% від заробітку. Крім того, зобов’язав підсудного сплатити потерпілому лікарю 5000 грн моральної шкоди та 3000 грн витрат, пов’язаних з наданням правової допомоги.Якщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.Коментарі:
, 13 березня 2017, 17:30
Лікарям ще добавляти потрібно або позвільняти їх нафіг у калуській лікарні. Розумію абсолютно чоловіка. Нічого не роблять, а чекають і чекають. Тільки якщо знайомий або на лапу натякнеш то примуть міри, а доти здихай у шивдкій і здихай у приймальній. На очі це бачив. І не один я про це знаю. Весь район напевно знає. Ще гроші вимагає наглюк-лікар з купленим дипломом. Гнати їх в шию всіх. Чоловіка виправдати. Бо ці лікарі просто халати носять. Артисти дражнять людей і їх рідних, коли при смерті. Знаючі уже не звертаються за швидкою, а рятуються хто чим може і хто що знає. Тільки нвіщо тоді утримувати лікарню. Є звичайно хороші відділілення і лікарі в Калуській лікарні. Наприклад кардіологія, там весь район лежить. Але це меншість, дуже меншість і потрапити до нормлаьної лікарки і лікаря, професійного з декількох слів важко - черга забита. Решта - продовження "швидкої" і "приймальні" - без нічого і униканням будь-яких дій. Наче їм цікаво за скільки часу здадуть нерви в родичів.
Відповісти

, 13 березня 2017, 22:19
Мало їх б"ють! Сволочі вони, а не рятівники.Там 99 % лікарів треба розігнати! Держава виділяє на них кошти, а вони вимагають у бідних хворих послідню копійку, та хіба це люди? А не маєш гроші здихай! От така у нас "безплатна" медицина!
Відповісти

Додати новий коментар
Останні новини з категорії Кримінал: