Для слухачів ІФОЦППК презентували книжково-ілюстративні виставки, присвячені 203-й річниці від дня народження Т. Шевченка

Щорічно в Івано-Франківському обласному центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій (ІФОЦППК) проходять заходи із відзначення роковин дня народження Тараса Шевченка – великого українського поета, художника, пророка національного відродження України.
 
http://www.if.gov.ua/files/img/%D0%BD%D0%B0%20%D1%81%D0%B0%D0%B9%D1%822.jpg

9 березня з нагоди 203-ї річниці від дня народження Тараса Шевченка в аудиторіях центру для слухачів презентували книжково-ілюстративні виставки.

На переконання організаторів заходу, приверне увагу шанувальників творчості Тараса Григоровича виставка «Слово вічне, слово невмируще» в аудиторії №1, де представлені книги, періодичні видання, ілюстративні матеріали, які висвітлюють життя та творчість поета, а також його твори. Збірки поезій, різні за обсягом та щедро ілюстровані, дають можливість насолодитися поетичною спадщиною Великого Кобзаря, красою і мелодійністю його поезії прагненням свободи, любов’ю до свого народу та Батьківщини. Почесне місце на виставці займає вічна книга Великого українця – видання «Кобзар». Слухачі, які проходять навчання у цій аудиторії на тематичному короткостроковому семінарі «Захист прав та інтересів дітей» – працівники служб у справах дітей обласної державної адміністрації, районних державних адміністрацій та міськвиконкомів – у перервах між заняттями мають змогу ознайомитися з творами генія.

В аудиторії №2, де проходить навчання працівників уповноважених підрозділів (уповноважених осіб) з питань запобігання корупції у місцевих органах виконавчої влади на тематичному короткостроковому семінарі "Застосування антикорупційного законодавства в органах виконавчої влади", розгорнули книжково-документальну виставку «Апостол правди, миру та братання», інформаційне наповнення якої знайомить з науково-дослідницькими, науково-популярними статтями з періодичних видань про творчість і маловідомі факти з біографії поета. На цьому ж стенді приверне увагу слухачів добірка копій унікальних документів та раритетних видань із фондів Державного архіву в області, яка розкриває літературознавчі, краєзнавчі дослідження, пошукову спадщину науковців у галузі шевченкознавства і яку презентував директор архіву Ігор Гриник.

Гортаючи сторінки книг, періодичних видань і документів, переглядаючи  репродукції малярських творів Шевченка, слухачі та працівники центру у Шевченківські дні мають можливість доторкнутися серцем і душею до невмирущої поезії Шевченка, відкрити для себе нові безцінні грані його поетичного таланту та пізнати неповторні образи, картини й барви, унікальні ідеї, залишені нам у спадок Великим Кобзарем.Якщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.

Додати новий коментар
Останні новини з категорії Культура: