Голова Івано-Франківського міського суду Тарас Антоняк: «Ми працюємо в режимі кадрового голоду»

Сьогодні, 13 березня, в стінах Університету Короля Данила Галицького відбулась лекція-дискусія на тему «Стан та перспективи проведення судової реформи. Як стати суддею?».

Спікерами заходу стали гості Голова Івано-Франківського міського суду – Антоняк Тарас Михайлович, суддя Івано-Франківського міського суду – Попович Володимир Стефанович, а також кандидат юридичних наук, доцент кафедри цивільного права і процесу - Жукевич Ігор Васильович, який описав перспективи судочинства та судового процесу в цивільному праві.Голова суду Тарас Михайлович Антоняк розповідав студентам про роботу Івано-Франківського міського суду, його роль, теперішній стан і місце у судовій системі.

«Робота в суді є складною і відповідальною, вона не є легкою з психологічної точки зору: тут ти більше працюєш психологом, ніж юристом», - зазначив Антоняк.

Також, доповідач додав, що на сьогодні важко дотримуватись стислості строків розгляду справ, оскільки справи з кадрами суддів є поганими і суддів, що можуть провадити справи, є мало.

Щодо судових реформувань в країні, то Тарас Михайлович зазначив: «Я вірю в те, що все вдасться. Ми ідемо революційним шляхом, але так чи інакше, зміни будуть позитивними».

Інший спікер - суддя Попович Володимир Стефанович говорив із студентами-правниками про те, як стати суддею і які є особливості моральних та етичних критеріїв судді.

«Стати суддею, це не тільки обрати професію, але і обрати спосіб життя»,- говорить Попович, додаючи, що «Суддя – це не тільки професія, насамперед – це людина».

Незважаючи на психологічні навантаження, ненормований робочий день і велику відповідальність, суддя міського суду Попович Володимир «на своєму місці і всім задоволений».


Якщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.Коментарі:
, 13 березня 2017, 22:45
А що то за новий університет у Франику? Він вже суддів гутує?
Відповісти

, 13 березня 2017, 22:57
Він готує рига з Верьховини шкіндюка і сугдю-зоотехніка аТА-ВАТНІКА І токарюка.
Відповісти

, 13 березня 2017, 23:03
І Косівську скатіну-тварюку-реегу Крилючку-крису яку ще не добили силовики.
Відповісти

Додати новий коментар
Останні новини з категорії Фоторепортаж: