День добровольця у Франківську: Волонтерський ярмарок, виставка військових артефактів та висадка алеї українських героїв

Сьогодні в Україні вперше відзначатимуть патріотичне свято – День добровольця. Саме з цієї нагоди в обласному центрі Прикарпаття на Вічевому майдані, прикарпатські волонтери проведуть благодійний ярмарок, щоб зібрати кошти на потреби українських бійців-добровольців.

До Дня добровольця в Івано-Франківську відбудеться  Волонтерський ярмарок

Крім того паралельно із ярмарком проходитиме фотовиставка із життя бійців Української Добровольчої Армії та виставка військових артефактів, зокрема й тих, які наші добровольці відбили у армії-окупанта.

Паралельно із цими заходами на великому екрані, який розташований на Вічевому майдані транслюватимуться кадри відео із бойового шляху Української Добровольчої Армії та мультфільми «Воїни лісу» та «Хоробрі серця». Вказані заходи триватимуть з 15.00 години до 18.00 години.

Також також прикарпатців запрошують долучитися до висадки алеї українських героїв. Висадка алеї розпочнеться о 14:00 на території Меморіального Комплексу Дем’янів Лаз.

В Дем’яновому Лазі посадять Алею українських героїв

 

Нагадаємо, що  Сьогодні Україна вперше відзначатиме День добровольцяЯкщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.

Додати новий коментар
Останні новини по темі: