Руслан Марцінків: «Я повністю підтримую блокаду і протестувальників»

«Ну що, горіла-палала? – Такими словами розпочав сьогоднішню оперативну нараду мер Івано-Франківська Руслан Марцінків. ¬– Це наслідок 26 травня 2014 року. Я не голосував за дану особу, але більшість в цьому залі голосувала. Це гірше, ніж режим Януковича, і вони закінчать гірше, ніж Янукович. Я повністю підтримую блокаду і протестувальників.
Під Верховною Радою будуть вимагати звіт правоохоронних органів і я вважаю, що це правильно. Коли б’ють учасників бойових дій, російськомовні тітушки у формі або колишній Беркут, переодягнений у форму сучасну... Тут не про посади мова, посади тимчасові, а правда вічна».Якщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.Коментарі:
, 14 березня 2017, 9:30
патріот знайшовся. Нехай Свобода перестане красти і спекулювати на патріотизмі, тоді поговоримо.
Відповісти

, 14 березня 2017, 9:50
Пішов би ти нахер, нам до дупи кого ти підтримуєш. Ти містом і господаркою займайся, крикун ти сраний! Розвалили все до ручки. То тебе треба спитати по повній.
Відповісти

, 14 березня 2017, 10:31
Але дійсно, чому спецназівці, які розганяли хлопців, говорили російською мовою?
Відповісти

, 14 березня 2017, 10:39
Бандитская власть против блокады !Все на майдан !
Відповісти

, 14 березня 2017, 13:22
Ти,, патріот,,марцінків чому не в суді ,а на лікарняному??? Коли суд за корупцію ?Та коли повернеш вкрадені гроші які ти виділив на фірму своєі жінки??? То це такий патріотизм у вишиванці грабувати свою краіну та громаду міста??? Вийду на майдан тільки проти тебе мер злодій! Марцінківа га грати!Крадені гроші повернути громаді!!
Відповісти

Додати новий коментар
Останні новини по темі: