Чиновники Івано-Франківська сказали, кому надавати перевагу при записі дитини в дитсадок

На сьогоднішній оперативній нараді секретар міської ради Оксана Савчук заявила: «Багато сімей переїжджають до Івано-Франківська, записують дітей в дитсадки. Вважаю, що перевагу потрібно надавати тим, хто офіційно працює і сплачує податки».
Керівник департаменту освіти Ігор Смаль погодився з такою позицією, він каже, що для батьків, які мають міську прописку, вступ дітей до навчальних закладів має бути пріоритетним.Якщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.Коментарі:
, 14 березня 2017, 13:14
О......і це є рівні права для всіх?? Тобто людина ,яка втратила роботу немає права записати дитину в садок?? Ви що виродки придуріли???!!! Кожна дитина незалежно від майнового стану батьків має право відвідувати садок,школу,поліклініку-без жодних пріорітетних прав!!!А ваше,,пріорітетне право-це і є корупція!Хто більше заплатить ту дитину і запишуть в садок??!!! Корупціонери!!!
Відповісти

, 14 березня 2017, 13:16
ДИСКРИМІНАЦІЯ !!!
Відповісти

, 14 березня 2017, 14:43
Замість того, щоб удосконалювати електронні черги в садок, робити усілякі заяви, піаритися на рахунок відбирання старих будівель, а насправді землі центральній частині міста, кращє б будували нові садочки в межах нових будинків в мікрорайонах, та встановлювали нормою для забудовників будувати садки й школи, а не квартири в них нахаляву брати, щоб між своїми потім ділити. Щоб не було як зараз, щоб дитина в садок вчасно пішла , ії треба щє до народження в чергу ставити.
Відповісти

Додати новий коментар
Останні новини по темі: