Під стінами Івано-Франківської ОДА відбулась сесія обласної ради присвячена розгону блокаді ОРДЛО (фото)

14 березня під стінами ОДА відбулося позачергове засідання Івано-Франківської обласної ради.

http://www.galka.if.ua/wp-content/uploads/2017/03/17273661_1281736935236393_584720100_o1.jpg

 

У ній взяли участь 60 депутатів з 84 обраних, інформує “Галка” з місця події.

На основі вимог Прикарпатського штабу визволення учасників блокади ОРДЛО, депутати підготували проект Звернення до Президента, парламенту та Уряду України. У ньому обранці вимагають: 1) звільнити затриманих учасників “блокади Донбасу”, закрити проти них кримінальні провадження, звільнити з посад міністра МВС Арсена Авакова та його нового заступника В’ячеслава Аброськіна. Крім того, рада вимагає визнати законодавчо російську агресію та прийняти закон про тимчасово окуповану територію.

Перед присутніми виступив голова Івано-Франківської ОДА, депутат облради Олег Гончарук. Він заявив, що депутати пропрезидентської фракції “БПП” підтримають звернення. Однак зазначив, що як держслужбовець, особисто не може голосувати за вимогу відставки Авакова та Аброськіна.

“Сьогодні дуже важко однозначно сказати, яким шляхом задовільнити всі питання. Фракція БПП буде підтримувати звернення, і я, як голова ОДА підтримую абсолютно всі пункти. Там є два пункти по кадрових призначеннях, і я, як відповідальна особа, утримаюся. Але фракція буде голосувати, і я поїду у Київ, буду ці всі питання лобіювати, в тому числі кадрові”, – сказав Гончарук.

До людей звернулися і активісти Прикарпатського штабу визволення учасників блокади ОРДЛО.

http://www.galka.if.ua/wp-content/uploads/2017/03/17273982_1281737021903051_535811658_o1.jpg

 

“Вчора режим Порошенка повторив помилку Януковича – зрадив народ . Ганьба йому”, – сказав Віталій Мерінов, останнє слово якого почали вигукувати люди.

Свою підтримку висловили і франківські афганці. Також напередодні сесії провели збори в обласній “Асоціації учасників та ветеранів АТО”. Спікер від організації, Андрій Фармуга заявив, що асоціація засуджує торгівлю з терористами, силовий розгін блокадників Донбасу та проти використання ветеранів АТО у політичних іграх, проти захоплень адмінбудівель та інших протиправних дій на мирних територіях України.

В підсумку 60 депутатів проголосували за звернення, один – Олег Гончарук, утримався. Голова обласної ради Олександр Сич пообіцяв одразу ж підписати проект заяви та відправити адресантам.

 

Нагадаємо, що Сьогодні у Івано-Франківську оголошено «День дешевого піару» містечкових політиківЯкщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.Коментарі:
, 14 березня 2017, 16:19
Ганьба також твоєму хазяїну, чи пану, ЖИДУ-ХАБАТНИКУ Ігорю Коломойському, який масово зробив з Сионистами геноцид Українського народу., і громадянську-братовбивчу війну. А хуй носатий, запитайте йобаного пана СИЧА, де снайпера які стриляли з його номера Готелю, по активістам??? ААА??? Уйобки??? Чому неспитаєтесь разом з Мамашою Гурика на сесії, що робили снайпера в його номері, де будівля була під контролем Свободи, і активістами майдану???
Відповісти

, 14 березня 2017, 17:49
Навіть не подумаю виходити на майдан,досить нам брехати та обкрадати!Перше фото (крайній з ліва) Басараб -розікрав 5 000 000 млн грн. на фортифікаційних спорудах в ато.-,водоекотехпром 10 000 000 млн.доларів сша -розікрали -кошти світового банку,марцінків перерахував фірмі своєі дружини кошти громади міста-(цей перелікможна продовжувати вічно)-тому якщо я і вийди намайдан так цепроти вас (проти міськ. та обл.ради)ви злодіі та зрадники краіни!!
Відповісти

Додати новий коментар
Останні новини з категорії Фоторепортаж: