Викладачі франківського вишу пройшли міжнародне стажування у Польщі (фото)

Нещодавно в місті Краків (Республіка Польща) відбулася EUROPEAN ACADEMIC ASSEMBLY – 2017 та Міжнародна Програма науково-педагогічного стажування для освітян.

 

http://www.galka.if.ua/wp-content/uploads/2017/03/vik2.jpg

На заходах Прикарпатський національний університет представляли: доцент кафедри педагогічної та вікової психології філософського факультету Олеся Коропецька, доцент кафедри соціальної педагогіки та соціальної роботи педагогічного факультету Роксоляна Зозуляк-Случик.

Перед слухачами з доповідями виступили професор Краківської академії імені Анджея Фрича Моджевського Анджей Мірскі, професор Ягелонського університету Владислав Медунка, професор Варшавського університету Пшемислав Гембал та інші.

У рамках стажування Роксоляна Зозуляк-Случик і Олеcя Коропецька взяли участь у ІХ-й Міжнародній науково-практичній конференції «Проблеми емпіричних досліджень у психології та гуманітарних науках» та виступили перед учасниками зі своїми доповідями. Викладачі нашого університету також відвідали демонстраційні сесії «Новітні експериментальні практики», долучилися до розробки спільних дослідницьких і прикладних проектів, брали участь у роботі ворк-шопів, майстеркласів та новітніх  освітніх проектів Європи ХХІ століття, переглянули презентації інтеркультурних практик з проблем і перспектив внеску соціальних наук у розвиток сучасних соціально-економічних процесів Європи. За результатами EUROPEAN ACADEMIC ASSEMBLY – 2017  учасники отримали сертифікати про проходження міжнародного стажування та сертифікати учасників конференції, інформує прес-служба ПНУ.Якщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.Коментарі:
, 14 березня 2017, 20:24
я щось нерозумію=====польша зараз проводить політику на підрив нашої незалежності-це скрито але симптоми очевидні-і несприймаття нашої історії а вони там вчаться ЧОГО І ЯКОГО -я розумію біднота поїхала похавала а чого гордитися і якими знаннями!!!!!ПОЯСНІТЬ
Відповісти

Додати новий коментар
Останні новини з категорії Фоторепортаж: