Молоді лідери Галицького району долучилися до всеукраїнського проекту (фото)

Днями Галицький район прийняв естафету Всеукраїнського проекту «Лідери, єднаймо Україну!», який об’єднує кращих представників учнівського самоврядування щодо обміну думок та досвіду, з метою пошуку та виховання майбутніх керманичів.
http://www.if.gov.ua/files/img/image003_(1)_(1)_(1)_(1)_(1)_(1)_(1)_(1)_(1)_(1).jpg
 

Ідея провести захід в районі належить юній активістці, голові ради асоціації «Нова генерація галицьких лідерів» та учнівського самоврядування  Ярині Квасній. До реалізації її задуму долучились також і дорослі – педагогічні колективи Галицької гімназії та шкіл, відділ освіти райдержадміністрації.

У  Галицькій гімназії учасники проекту мали можливість представити себе, власні захоплення, проекти, які вдалося реалізувати у рідних навчальних закладах. Згодом відбулася зустріч зі колегами Тисмениччини.

Місце передачі атрибутів проекту – банера з вишитою символікою районів-учасників, вибрали невипадково – на межі границь Галицького і Тисменицького районів. Уже через тиждень на учасників проекту чекає почесна місія  - передача атрибутів проекту представникам Рогатинському району.

http://www.if.gov.ua/files/img/image007_(1)_(1)_(1)_(1)_(1)_(1).jpg

 

http://www.if.gov.ua/files/img/image005_(1)_(1)_(1)_(1)_(1).jpg

 

 Якщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.

Додати новий коментар
Останні новини з категорії Фоторепортаж: