Атовці Франківщини пропонують їхати в Авдіївку тим, хто збирається палити адмінбудівлі (відео)

Івано-Франківська обласна Асоціація учасників і ветеранів АТО на позачерговій сесії облради 14 березня виступила зі зверненням до громадян не захоплювати адмінбудівлі й не влаштовувати стрілянини.

 

Результат пошуку зображень за запитом "ветерани ато"

Повний текст звернення записав КУРС.

Від обласної Асоціації учасників і ветеранів АТО під ОДА виступив Андрій Фармуга. Він зачитав рішення зборів Асоціації і повідомив, що за цим рішенням ветерани також готують звернення до Глави держави.

«Ми так само категорично засуджуємо силовий розгін тих мітингувальників, тих хлопців, що проводять блокаду. Це наші побратими. І будь-який цивілізований спосіб розв’язання конфлікту в цьому випадку є більш прийнятний, ніж силовий, який призводить лише до загострення ситуації», – сказав Фармуга.

«Також ми виступаємо проти використання ветеранів у політичних ігрищах, які можуть призвести до загострення ситуації всередині країни. А також розколоти ветеранський рух, чого також багатьом політикам дуже би хотілося», – додав він.

Ветерани Івано-Франківщини висловилися категорично проти захоплення адмінбудівель, а також протизаконних закликів чи вчинення інших протиправних дій на мирних територіях України.

«Ще нам бракує, щоби по всій Україні на мирних територіях горіли адмінбудівлі і була стрілянина. Хто не знає, що таке війна, – будь ласка: у нас є Авдіївка, їдьте туди і всю свою юнацьку міць і патріотизм проявляйте там. А не захоплюючи Волинську ОДА, чи франківську ОДА, чи франківське СБУ», – наголосив атовець.

«Ми також готуємо звернення до Президента як до гаранта Конституції України про те, щоби він вжив невідкладних заходів для мирного врегулювання цієї ситуації. І, можливо, мав би розмову з політиками і намагався би їм донести, що будь-які політичні дивіденди не варті людської крові і розколу країни», –  підсумував Андрій Фармуга.Якщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.Коментарі:
, 14 березня 2017, 22:43
Ніхто не збирається захоплювати адмін. будинки!!А якщо виходити на мітинг так це проти міськ.ради та обл. ради -там сидять справжні злочинці,які розікрали весь бюджет міста та області!
Відповісти

, 15 березня 2017, 0:48
ПІдтримую!
Відповісти

Додати новий коментар
Останні новини з категорії Політика: