В івано-франківських ресторанах проведуть міжнародний захід «Смак Франції»

Вперше Івано-Франківськ внесений у список сторін, які цьогоріч в рамках Днів Франції в Україні приймають міжнародний захід «Смак Франції».

 http://www.consulfrance-sanfrancisco.org/IMG/arton3631.jpg?1485473457

За сприяння благодійного фонду "Україна Інкогніта" вперше участь прийматимуть і два Івано-Франківських ресторани: "Франко" та "Corassini".

 

Після успішних двох минулорічних заходів "Goût de France / Good France" він знову, вже втретє, відбудеться 19 березня 2017 року у ресторанах-учасниках по всій Україні.

 

«Смак Франції» - це подія у форматі вечері, організована під патронатом Міністерства закордонних справ і міжнародного розвитку, Посольства Франції в Україні та Французького інституту в Україні, яка вшановує мистецтво французького життя і гастрономічні традиції.

 

Наслідуючи приклад Огюста Ескоф'є, який в 1912 році започаткував "Обіди Епікура" з одним і тим самим меню, в один день, в містах по всьому світу для найбільшої кількості гостей, «Смак Франції» переймає цю ідею, охоплюючи ресторани по всьому світу, які, в один окремо визначений день, готують святкову вечерю, гідну назви великої французької гастрономії.

 

Більш ніж 2000 шефів на 5 континентах віддадуть шану французькій кухні з усіма її новітніми можливостями та цінностями, об’єднавшись навколо святкового меню за рецептами, натхненними французьким кулінарним ноу-хау.

 

Нагадаємо, що В центрі міста горів один з найпопулярніших ресторанів Івано-Франківська

 Якщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.

Додати новий коментар
Останні новини з категорії Туризм: