Сім’ї бійців АТО проходили реабілітацію у монастирі на Прикарпатті (фото)

Подружні пари демобілізованих воїнів АТО відвідали духовно-психологічну реабілітацію в селі Гошеві у жіночому монастирі Сестер Пресвятої Родини.

http://www.galka.if.ua/wp-content/uploads/2017/03/004.jpg

 

Подруги були з різних областей України, а саме: Івано-Франківської, Львівської, Волинської і м. Дніпро. Реабілітація була організована традиційно Комісією УГКЦ у справах душпастирства охорони здоров’я і відбувалась з 6 по 12 березня 2017 року. Всього розвантаження проходило 26 осіб. Впродовж цих днів подружжя мали змогу долучитися до Богослужінь, прийняти таїнство сповіді та причастя, відновити фізичні сили завдяки масажу, грі в теніс, занять з фізкультури, подорожей та налагодити міжособистісні взаємини у подружжі, зменшивши напруженість, виявивши та знешкодивши причину виникнення непорозумінь, завдяки заняттям з арт-терапії, індивідуальним психологічним консультуванням, духовним бесідам та психотерапевтичним групам.

http://www.galka.if.ua/wp-content/uploads/2017/03/002.jpg

 

Реабілітацію проводили священники о. Руслан П’яста, о. Ярослав Рохман, о. Назарій Мицко, психолог Ірина Вишинська.

За цей період реабілітанти мали також можливість побувати у замку Паланок у Закарпатті, оздоровитись у термальних басейнах Косино, відвідати екскурсію у Гошівському монастирі Отців Василіян на Ясній Горі.

http://www.galka.if.ua/wp-content/uploads/2017/03/001.jpg

 

Під час останньої зустрічі організатори і реаблітанти висловлюють щиру вдячність жертводавцям – українським патріотам громаді м. Рочестер США за час проведений у монастирі, за можливість слухати і чути одне одного в атмосфері молитви.Якщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.

Додати новий коментар
Останні новини з категорії Фоторепортаж: