На Калущині обговорили актуальні питання реформи децентралізації влади

Вчора  у Калуші під керівництвом заступника голови облдержадміністрації Валерія Крецула відбулася нарада з питань децентралізації.
http://www.if.gov.ua/files/img/DSCF6503.JPG
 

У нараді взяли участь голова Калуської РДА Наталія Бабій, голова районної ради Михайло Срібняк, директор Івано-Франківського центру розвитку місцевого самоврядування Руслан Панасюк, голова Верхнянської ОТГ Микола Філіпович, перший заступник міського голови Калуша Галина Романко, сільські голови, керівники структурних підрозділів РДА, освітніх, культурних і медичних закладів району, представники ОДА.

Заступник голови ОДА Валерій Крецул повідомив, що у 2015 році на Прикарпатті було створено три громади, а минулого – вісім. У квітні цього року відбудуться місцеві вибори у ще одній ОТГ. Наразі усі новостворені громади регулярно фінансуються з державного бюджету. Крім того, об’єднані громади області отримали значні ресурси на реалізацію 41 інфраструктурного проекту.

Водночас Валерій Крецул наголосив, що центром громади повинен бути найбільш розвинений населений пункт, де безпосередньо можна отримати адміністративні послуги. Адже мета децентралізації – наближення адміністративних послуг для кожної людини.

Йшлося також про реформування галузей освіти, культури і медицини.Якщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.

Додати новий коментар
Останні новини з категорії Влада: