Товар від агресора: скільки вугілля Україна купує в Росії

У той час, як активісти блокують антрацит з окупованого Донбасу, Україна купує величезні обсяги вугілля у ворожого сусіда – Росії.

За даними Державної фіскальної служби, загальні обсяги імпорту кам’яного вугілля та антрациту в Україну за січень-лютий 2017-го зросли у більш ніж два рази порівняно з таким самим періодом 2016 року.

За два перші місяці цього року Україна загалом імпортувала 2,464 млн тонн кам'яного вугілля і антрациту.

І що цікаво – левова частка імпорту вугілля припадає на найбільшого ворога України – Росію. З країни-агресора за два місяці ми імпортували майже 70% вугілля – на 247,237 млн доларів. Інші наші постачальники – США та Казахстан – добряче поступаються в цифрах Росії.Якщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.Коментарі:
, 15 березня 2017, 18:11
Росія - не агресор. Не вірте вигадкам майданутих.
Відповісти

, 15 березня 2017, 19:06
PS. молодцы!Но пробема не в угле,проблема в духовности,запрет православия и навязываня своих героев делает невозможность возврат Донбаса в Бандерштад.
Відповісти

, 15 березня 2017, 20:58
Так бандероскоты под плотным польским наблюдением и в удобную минуту они его заберут обратно!Молдавский жыдюган Порошенко с майданными братьями страну продаст полностью!И насрать ему на дебилов в вышиванках!
Відповісти

Додати новий коментар
Останні новини з категорії Економіка: