В Івано-Франківську визначили цьогорічних переможців премії імені Віталія Смоляка (фото)

Вчора в облдержадміністрації відбулося засідання комісії з призначення премії Віталія Смоляка у галузі театрального мистецтва.
http://www.if.gov.ua/files/img/IMG_3908_(1)_(1)_(1)_(1).JPG
 

Очолили роботу комісію її співголови – заступник голови облдержадміністрації Ігор Пасічняк та перший заступник голови обласної ради Василь Гладій.

Члени комісії висловили свої враження від перегляду вистав та акцентували увагу на акторській майстерності аматорів. Зокрема, відзначили акторську роботу артиста Івано-Франківського академічного обласного театру ляльок імені Марійки Підгірянки Ігоря Прокоп’яка, який виконав головну роль Гнома Хохлика та його друга і помічника Слимака у виставі «Хохлик».

 Попри те, що це була єдина кандидатура у даній номінації, зіграна роль та перевтілення актора не залишили байдужими поціновувачів мистецтва.

Із незначним відривом від вистави «Фараони» народного аматорського театру «Сучасник» Городенківського районного Палацу культури у категорії «Народні аматорські драматичні колективи» у номінації «театральна вистава» перемогу здобула вистава народного аматорського театру «Люб-Арт» Калуського районного Будинку культури «Маняки».

 

http://www.if.gov.ua/files/img/IMG_3932_(1)_(1).JPG

Обійшовши трьох інших претендентів у номінації «режисерська робота», першість виборола праця режисера народного аматорського театру Будинку культури селища Вигода Долинського району, режисера-постановщика вистави «Адамцьо» Богдана Мельника.

Додамо, що вручення почесних нагород відбудеться у Міжнародний день театру, 27 березня, в приміщенні облдержадміністрації.

 

http://www.if.gov.ua/files/img/IMG_3911_(1)_(1)_(1).JPG

 

http://www.if.gov.ua/files/img/IMG_3926_(1)_(1)_(1).JPGЯкщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.

Додати новий коментар
Останні новини з категорії Фоторепортаж: