До завершення прийому заяв на здобуття обласної премії у галузі журналістики імені Богдана Бойка залишилося 16 днів

Організатори конкурсу на здобуття обласної премії імені Богдана Бойка у галузі журналістики нагадують, що прийом заяв триватиме до 1 квітня цього року.

Переможцям цього конкурсу буде вручено диплом «Лауреат премії імені Богдана Бойка» та грошова винагорода. У номінації за кращу публікацію у друкованих ЗМІ та інтернет-виданнях премія буде становити 10000 грн., а в номінації за кращий твір на телебаченні та у сфері радіомовлення – 12000 гривень.

На здобуття премії необхідно подати:

- клопотання або заяву учасника конкурсу про присудження премії з короткою характеристикою публікації (роботи);

- примірник публікації (роботи) на матеріальному та електронному носієві з підтвердженням його оприлюднення;

- копію паспорта громадянина України, а у разі висунення на здобуття премії колективу – копії паспорта громадянина України кожного члена колективу, копію реєстраційного номера облікової картки платника податків.

Важливо зазначити, що матеріали слід подавати за адресою м. Івано-Франківськ, вул. Грушевського, 21, 8-й поверх, к. 804, контактні телефони: 551853, 096-555-43-43. Секретар комісії - Олена Черненко.

Положення про обласну премію імені Богдана Бойка в галузі журналістики розміщено на офіційному веб-сайті облдержадміністрації за посиланнями http://www.if.gov.ua/files/image1408628745.pdf та зі змінами, які стосуються грошової премії http://www.if.gov.ua/files/uploads/29%205-p.pdfЯкщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.

Додати новий коментар
Останні новини з категорії Суспільство: