Обласна рада вшанує прикарпатських добровольців спеціальними відзнаками

Вчора, 14 березня, вперше в Україні відзначили День українського добровольця. Він встановлений з метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України, сприяння дальшому зміцненню патріотичного духу в суспільстві, посиленню суспільної уваги та турботи до учасників добровольчих формувань.

Результат пошуку зображень за запитом "українська добровольча армія"

 

Зі святом прикарпатських добровольців привітав голова обласної ради Олександр Сич під час позачергового засідання 14 сесії обласної ради. "В умовах післяреволюційного хаосу, коли українська армія була цілеспрямовано зруйнована антиукраїнським режимом Януковича, добровольці першими стали на захист української державності, суверенітету, незалежності, соборності і досі виконують свій обов’язок перед Українською державою", - відзначив очільник облради.

Олександр Сич також наголосив, що на пропозицію обласної Асоціації учасників та ветеранів АТО обласна рада готує спеціальні відзнаки до Дня українського добровольця. Невдовзі вони будуть вручені всім тим, хто отримав статус бійця-добровольця АТО. Такими на обласному рівні визнано близько сотні учасників російсько-української війни.Якщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.

Додати новий коментар
Останні новини з категорії Суспільство: