Які новинки з’явилися у книгарнях міста?

Відтепер на нашому сайті ви можете дізнатися про нові видання, які нещодавно з’явилися у книгарнях Івано-Франківська. Сьогодні ми розповідаємо про три книги, які зацікавили нас цього тижня і які ви можете придбати у крамниці «Букініст».

Павло Вольвач «Сни неофіта»

З анотації: «Соковита панорама життя, у яку вписаний учорашній кримінал-початківець, пролетар, різночинець, а нині – молодий поет і журналіст, сповита туманцем надій, крізь які ясніє Київ – як реалізація мрії та можливість подальших трансформацій. Але це попереду. Поки що перед читачем – провінційний простір, в якому є все: грабіжники й журналісти, махновці й губернатори, бійці «Спасу» й поети-літстудійці».

Девід Еберсгофф «Дівчина з Данії»

З анотації: «Поєднавши в собі правду й вигадку в оригінальне й романтичне видовище, «Дівчина з Данії» переконливо змальовує унікальну близькість, притаманну шлюбові, й неймовірну історію Лілі Ельби, першопрохідця у трансгендерній практиці, та жінки, що розривалася між вірністю шлюбові та своїми власними амбіціями й бажаннями».

Джеймі Кет Каллан «Бонжур, щастя!»

З анотації: «Ця книжка – дарунок жінкам усього світу. У ній автор дає поради щодо того, як знайти та зберегти власний стиль, отримувати натхнення від звичайних речей та постійно перебувати в тонусі, додаючи трохи французького вміння насолоджуватися навіть буденним життям – joie de vivre».Якщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.

Додати новий коментар
Останні новини по темі: