Щоб записати дітей до школи-садка, франківці простояли в черзі цілу ніч (відео)

Щоб записатись у школу електронної черги не існує. Є тільки дата початку прийому документів. Та батьки мікрорайону Пасічна вирішили, що черга мусить бути — і якщо не електронна, то жива.

Результат пошуку зображень за запитом "нічна черга у школу івано-франківськ"

 

Так, біля школи-садка №6 за адресою вулиця Пасічна, 3 самоорганізувалась нічна варта. Мами і тати майбутніх першокласників терпляче вичікували до 14 години 14 березня, коли і почався прийом документів. Наразі відомо, що охочих поступити — 90, а місць у класах — 60, – пишуть Версії з посиланням на ОТБ “Галичина”.

За словами директора школи самоорганізували і створили ініціативну трійку ті батьки, діти яких не відвідують дошкільну групу у цьому закладі, але є мешканцями мікрорайону.

“Першою прийшла мама в четвертій годині, вона торганізувала список, себе записала і всі почали від четвертої години вчорашнього дня записуватися і ставати в чергу”, – розповідає Ірина Грона, мама дошкільнятка.

Це не було ініціативою закладу, запевняє директор школи-садка №6 Тетяна Борисевич.

“Це не йшло від працівників закладу, ніхто штучно не створює ніякого ажіотажу. У нас написано, що прийом документів починається з 14 години з 14 березня. А не тільки 14 березня. Тобто, обмежень у прийомі документів нема”, – коментує Тетяна Борисевич.

 Якщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.Коментарі:
, 16 березня 2017, 15:12
Директорка тупіца сама зробила ажіотаж от і люди сиділи цілу ніч.
Відповісти

Додати новий коментар
Останні новини з категорії Суспільство: