Керівництво МІУК оприлюднило свої декларації

Керівництво МІУК розмістило свої декларації у публічному реєстрі осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування.


Закон вимагає публікації відомостей про статки посадовців органів місцевого самоврядування та комунальних підприємств до 1 квітня. Наразі у реєстрі відсутні декларації керівництва інших івано-франківських комунальних підприємств. Досі не розміщено і декларацію головного міського комунальника Михайла Смушака.

Декларації керівника МІУК Мирона Джуса можна переглянути тут,Якщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.Коментарі:
, 16 березня 2017, 15:30
діяльність МІУК повністю підпадає під оприділення аегента ФСБ_ШАТУН бо ліквідація ЖЕО з неповерненням грошей людям і державі і необгрунтоване підняття тарифів а також нічого -нероблення--і маючи високі керівні зарплати робить ненависть в людей до всієї!!!! ВЛАДИ
Відповісти

, 16 березня 2017, 17:58
дивує нереагування на це свавілля ОДА а ще більше обл ради НЕВЖЕ приємно вислуховувати прокльони від людей а ще це невяжиться з БОРОТЬБОЮ проти НЕЛЮДСЬКИХ ТАРИФІВ ну ніяк це непоясниш бо у 2рази підняти тарифи в МІУК неекономічно обгрунтовано а просто є ЖЛОБСТВОМ і політпровокацією
Відповісти

Додати новий коментар
Останні новини з категорії Влада: