Шанс на життя: студенти збирали кошти на лікування прикарпатської журналістки Оксани Кваснишин (фото)

У четвер, 16 березня,  у холі Прикапарпатського національного університету ім. В. Стефаника відбувся благодійний ярмарок. Викладачі та студенти кафедри журналістики, які є організаторами заходу, вирішили спільними зусиллями допомогти прикарпатській журналістці Оксані Кваснишин подолати страшну хворобу, яку нещодавно виявили, повідомляє WestNews.

Студенти-журналісти пекли печиво, готували смаколики та продавали їх, щоб зібрати частину грошей на лікування жінки.

Ініціаторка створення акції,  студентка першого курсу кафедри журналістики Оксана Пасічна каже,  що вирішила виявити таку ініціативу серед студентів,  бо добре знає хвору. Дівчина вже довгий час є ученицею Оксани Кваснишин. Студентка каже,  що Кваснишин є доброю та справді хорошою людиною,  якій конче необхідна допомога.

“Коли я подумала про таку акцію,  то одразу звернулась до викладачів нашої кафедри,  які допомогли в акції і залучили студентів інших курсів,  – каже Пасічна.  – Сподіваюся,  що ми зберемо хоч якусь суму,  аби допомогти хворій”.

Викладач кафедри журналістики Наталія Марчук каже,  що така ініціатива пішла саме від студентів,  а це є важливим.

“Вони вирішили не просто допомогти хворій, а віддати частину свого серця та душі.  Ми допомгли організувати такий захід,  який залучив би велику кількість людей,  бачимо,  що є багато людей,  які готові вкладати свій час,  працу у добру справу ” , – зауважила Марчук.

Наталія Марчук додала,  що часто люди не звертають увагу на подібні прохання допомоги.  Проте такий захід,  каже,  матиме успіх. Ярмарка тільки розпочалась,  та студенти вже зібрали трохи грошей.  Деякі із груп між собою збирали кошти.

“Ми не знаємо,  скільки вдасться зібрати грошей.  Крім того,  що студенти продають смаколики, багато людей просто так дають кошти”, – зауважила Марчук.

Зібрані гроші особисто передадуть хворій і їх долучать до загального фонду. Акція триватиме до 13:00, запрошують долучитися усіх небайдужих.
Якщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.

Додати новий коментар
Останні новини з категорії Фоторепортаж: