На Івано-Франківщині надійшло більше 36 мільйонів гривень на допомогу армії

За січень-лютий 2017 року платники податків Прикарпатті направили для сприяння обороноздатності України 36,3 млн. грн. військового збору, що на 9,7 млн. грн. більше ніж у аналогічному періоді 2016 року. Про це повідомили в управлінні податків і зборів з фізичних осіб головного управління ДФС в Івано-Франківській області.

Нагадаємо, платниками військового збору є фізичні особи - резиденти, які отримують доходи як в Україні, так і за її межами, фізичні особи-нерезиденти, які отримують доходи в Україні, а також податкові агенти. Об’єктом оподаткування військовим збором є доходи, визначені статтею 163 Податкового кодексу України. Зокрема, до таких доходів, крім заробітної плати інших заохочувальних та компенсаційних виплат або інших виплат і винагород, які нараховуються чи виплачуються платнику у зв’язку з трудовими відносинами та за цивільно-правовими договорами, відносяться орендна плата, виграш в державну та недержавну грошову лотерею, купівля продаж рухомого і нерухомого майна, виплата дивідендів, переоформлення спадщини та інші доходи.

Ставка збору становить 1,5% від об’єкта оподаткування.Якщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.Коментарі:
, 16 березня 2017, 17:46
Кончені уроди, я здійснюю будь-яку операцію, а мені викручують руки і заставляють платити ВЗ, а відмовитись я не можу....повірте хєр хто зацікавлений в закінчені бойових дій...БІЗНЕС....повний піпєц, а ці франківчани придурошні їдуть ворога бити))) та не ворога бєте, а своїм гроші заробляєте
Відповісти

, 16 березня 2017, 19:43
Оплата вбивств - потрібно організаторів цих поборів саджати в тюрму
Відповісти

Додати новий коментар
Останні новини з категорії Економіка: