В Івано-Франківську міська влада підвищить зарплатню працівникам шкіл естетичного виховання

Івано-Франківська міська рада прийняла рішення за кошти міського бюджету з 1 березня підвищити зарплатню працівникам позашкільних навчальних закладів, міського центру дозвілля дітей та юнацтва за місцем проживання, інформаційно-методичного центру та логопедичного пункту, центру практичної психології та соціальної роботи департаменту освіти і науки Івано-Франківської міської ради, будинку вчителя та міжшкільного навчально-виробничого комбінату, працівникам шкіл естетичного виховання дітей департаменту культури.

«Працівникам дошкілля підняли оклади на 70% з міського бюджету ще рішенням січневої сесії цього року. Тоді Івано-Франківськ став першим місто, яке це зробило. А зараз на такому ж рівні прийняли рішення підняти зарплатню й решті освітян міста, переліченим вище. Ми не можемо миритися з несправедливістю, коли держава піднімає зарплатню лише вчителям і забуває про інших працівників, які навчають наших дітей», - наголосив міський голова Руслан Марцінків.

Міська влада підвищить зарплатню працівникам шкіл естетичного виховання


Якщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.Коментарі:
, 16 березня 2017, 21:35
У заголовок навмисно винесли найбільш спірне? В статі йдеться про педагогів різних гуртків і ПТУ. Підвищити їм зарплатню цілком правильно. Якщо збирають податки то на це, а не на допомогу "потребуючим депутатам".
Відповісти

Додати новий коментар
Останні новини з категорії Суспільство: