У Стратині, після нападу на житло сільського голови, мешканці бояться виходити з хати, – це уже не перше пограбування у прикарпатському селі

Як дізнався «Галицький кореспондент», сільського голову Станіслава Дідуха били та катували – вимагали гроші й золото. «Пальцями намагалися очі видерти, зв’язали руки пластмасовими затяжками», – розповідає син війта Володимир Дідух. А що робили грабіжники з його матір’ю наразі з’ясовується.

Результат пошуку зображень за запитом "нападники в масках"

 

Відомо, що Надія Дідух померла – від удушення. За словами Романа Чекмарьова, начальника управління карного розшуку ГУ НП в Івано-Франківській області, чи її спеціально задушили, чи просто коли зв’язували, то так замотали скотчем, що вона задихнулася, вони поки що сказати не можуть.

10 тисяч гривень – саме такою була сума, яку вбивці винесли з помешкання Дідухів. Злочинці забрали гроші і залишили чоловіка та дружину напризволяще. Наступного після нападу дня у Надії Дідух був 58-мий день народження. Цілий ранок близькі телефонували їй, щоб привітати. Далі син, який мешкає у Львівській області попросив товариша провідати батьків.

Так стало відомо про напад.

«14 годин батько був зв’язаний, – розповідає Володимир Дідух. – Тіло матері лежало в хаті. Ніхто нічого не бачив. Батько кричав – ніхто не чув: бо нижче сусідів немає, вище живуть старші».

Війта у стані середньої важкості відвезли до шпиталю. В нього діагностовано здавлення кінцівок, забій грудної клітки, черевної порожнини. Як кажуть лікарі, він весь час був притомний, і коли його катували, і потім – коли чекав на допомогу. В нього діагностовано здавлення кінцівок, забій грудної клітки, черевної порожнини.

У поліції припускають, що напад був добре спланованим. І дивуються: чоловік головував у Стратині майже 20 років, але жив скромно, ворогів не мав. У рідних та односельців наразі єдина версія – злий жарт могла зіграти хіба що посада.

 

Нагадаємо, що Зухвале вбивство на Рогатинщині: грабіжники в масках, шукаючи гроші, до смерті закатували дружину голови сільради

                       Жахливий розбійний напад, який трапився напередодні в Рогатинському районі, взялась розслідувати прикарпатська прокуратура

                       Прикарпатські правоохоронці розшукують підозрюваних у жорстокому розбійному нападі, який закінчився убивством дружини голови сільради

 

 

 Якщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.Коментарі:
, 17 березня 2017, 12:08
негайно відновмти смертну кару
Відповісти

, 17 березня 2017, 12:17
той стратин увесь в Москві сидить, мають по кілька квартир в Франківську, а живуть, як бомжі
Відповісти

, 17 березня 2017, 15:07
Только Путин может навести порядок в быдлостан!Неуправляемые укроскоты окончательно удушат неньку Украину!Недолго еще мучиться несчастной!
Відповісти

Додати новий коментар
Останні новини з категорії Кримінал: