Ігор Пасічняк зустрівся із генеральним директором Національної оперети щодо підготовки до фестивалю «Карпатський простір»

Днями заступник голови облдержадміністрації Ігор Пасічняк зустрівся з генеральним директором - художнім керівником Національної оперети Богданом Струтинським. Під час зустрічі обговорювалися результати і перспективи співпраці Національної оперети з Івано-Франківською обласною державною адміністрацією. Зокрема, учасники зустрічі проаналізували низку питань, пов’язаних із організацією та проведенням фестивалю «Карпатський простір», та його популяризації в Україні та за її межами.

Наголошувалося на необхідності спільної і злагодженої роботи Івано-Франківської ОДА та Національної оперети при підготовці до проведення Міжнародного мистецького фестивалю країн Карпатського регіону «Карпатський простір», який відбудеться у травні цього року. Адже минулорічний фестиваль став яскравим доказом того, що культурний потенціал Прикарпаття, унікальні звичаї та духовні цінності викликають неабиякий інтерес у європейців.

Нагадаємо, вперше фестиваль відбувся торік за підтримки Міністерства культури України, Івано-Франківської обласної державної адміністрації та Івано-Франківської міської ради.

Зазначимо, що захід позиціонувався як масштабна культурна подія міжнародного значення, яка мала на меті підтримати та пропагувати духовні цінності, розвивати мистецтво та сприяти культурному обміну між різними країнами. За три дні фестивалю участь у ньому взяли представники з України, Австрії, Польщі, Угорщини, Словаччини, Румунії, Молдови, Чехії, Грузії, Азербайджану та Естонії.Якщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.

Додати новий коментар
Останні новини з категорії Культура: