Оприлюднено секретні матеріали щодо вбивства Степана Бандери

Служба зовнішньої розвідки України виклала у вільний доступ архіви радянських репресивних органів щодо українського національного руху та його лідерів — Степана Бандери й Симона Петлюри.

Зокрема, сім томів розсекречених документів, що стосуються вбивства провідника ОУН, можна завантажити на сайті Служби зовнішньої розвідки, передає WestNews.

Так, оприлюднено документи про Богдана Сташинського, який вбив лідерів Організації українських націоналістів Степана Бандеру. Це агентурні донесення Сташинського, фото оперативної зйомки з його особистого архіву, плани КДБ із ліквідації членів ОУН тощо.

Ці документи розповідають про те, як завербували Сташинського, як він здійснював провокації проти ОУНівського підпілля на Західній Україні, як готував теракти проти лідерів українських емігрантських організацій, повідомляє West-інфо.

http://westnews.com.ua/wp-content/uploads/2017/03/237-6-002.jpg

 

 

http://westnews.com.ua/wp-content/uploads/2017/03/237-6-094.jpg

 

 

 Якщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.Коментарі:
, 18 березня 2017, 14:06
Організатор убивства Бандер иі Корновальця Судоплатов закінчив в "Крестах" - вийшов інвалідом(зробив з себе щоб уникнути розстрілу) і втік в США. Захлопнись, гімно. Дурачок рускомірний. Всі кого нагороджує Кремль медалями умирають як Моторола з Гіві.
Відповісти

, 18 березня 2017, 14:47
Кацапи просрали сссср і тєпєрь російським плоха будєт жіть. Російськіє пора прибрать кацапав( казлав ) к нагтю і тагда на росіі будєт карашьо.
Відповісти

, 18 березня 2017, 14:05
Ати як СССР просрав, недолюдок? Слава Степанові Бандері - він за народ.
Відповісти

, 18 березня 2017, 14:10
Що там може бути секретного вже. Сташинський втік в Германію, просив притулку на Заході після того як КГБ віддячила йому убивством вагітної дружини за десятки років сліжби на Кремль. Взамін прохання притулку на Заході і розповів все. Памятники стоять Бандері, а не його вбивцям. Народу краще знати кого шанувати.
Відповісти

, 18 березня 2017, 17:54
Оце так комедія.
Відповісти

Додати новий коментар
Останні новини з категорії Суспільство: